Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

ZS “Dobelnieki” briežu dārzs

Briežu dārzs piedāvā atpūtu brīvā dabā: pastaigas, pikniku svinībām. Iespēju doties ekskursijā, lai izzinātu briežu ikdienu un paradumus. Kā arī piedāvā uzspēlēt minigolfu un pieteikt fotosesiju briežu dārzā.
Izkārtojums
Atrastas: 1
Zemnieku saimniecība Dobelnieki ir ģimenes saimniecība, kas pēc labākajiem nodomiem nodarbojas ar to, kas sirdij tuvs: briežkopību. Savu brīvo laiku pavad, lai rūpētos par briežiem un labiekārtotu patīkamu vietiņu gan sev, gan viņu apmeklētājiem. Z/S Dobelnieki atrodas skaistā vietā – meža ielokā Ogresgala pagastā. Šeit var veldzēties no pilsētas burzmas, uzkrāt spēkus un enerģiju, ko sniedz lauku gaiss un viņu radītā burvība. Saimnniecībā esošais briežu dārzs savu darbību uzsāka 2018.gada 17.novembrī, kad tika atvesti 2 staltbriežu buļļi un 30 staltbriežu govis. Šobrīd briežu skaits ir dubultojies un nu ir 3 briežu ganāmpulki. Briežu dārzā labprāt uzņemam ciemiņus gan individuālus ceļotājus, gan ģimenes ar maziem ķipariem, gan arī neatsakām tūristu grupām. Briežus var apskatīt tuvumā, jo tie ir draudzīgi un lapbrāt tuvojas cilvēkiem. Piedāvā doties pastaigās, kuru laikā var barot briežus ar viņu sagatavotu barību.  Aicinām jūs nosvinēt dzimšanas dienu vai kādu citu notikumu lapenītē līdzās briežiem! Briežu dārzu var apmeklēt jebkuros laikapstākļos - nav nepiemēroti laikapstākļi, ir nepiemērots apģērbs!

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!