Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Prizma

Volvo Sporta centrs ir mājas hokeja klubam "Prizma" un pirmajai privātajai sporta skolai "Pārdaugava", bet ir pieejams jebkuram aktīvas atpūtas mīļotājiem un aicina visus, kas prot un kas vēlas iemācīties slidot vai spēlēt hokeju.
Izkārtojums
Atrastas: 1

Volvo Sporta centrs dibināts 2005.gadā Rīgā, Imantā, Jūrmalas gatve 78d. Sporta un atpūtas kompleksā atrodas 2 ledus lauki, kas pieejami visu cauru gadu un 1 ledus laukums sezonāli, atkarībā no laikasapstākļiem. Volvo Sporta centrs ir mājas hokeja klubam "Prizma" un pirmajai privātajai sporta skolai "Pārdaugava", kas ir profesionālas ievirzes sporta skola, kurā ikviens gribētājs var apgūt hokeja un daiļslidošanas prasmes profesionāli. Lai arī sporta centrā aktīvi notiek hokeja un daiļslidošanas nodarbības, tiek nodrošināta publiskā slidošana, visiem tiem, kas vēlas izbaudīt ziemas priekus. Vasaras sezonas laikā viens no laukumiem tiek pārklāts ar mākslīgu segumu, lai tajā spētu nodrošināt in-line hokeja, florbola spēles. 
Volvo Sporta centrs aicina visus, kas prot un kas vēlas iemācīties slidot vai spēlēt hokeju!


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!