Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Skrīveru saldumi

Emociju fabrikā- Šeit Jūs paši ražosiet savas labās emocijas, kas paliks atmiņā un bildēs uz ilgu laiku. Jūs ģimenes, vai draugu lokā varēsiet iejusties “Skrīveru Gotiņa” tinēju lomā, vai arī radoši izpausties, veidojot marcipānu un īrisu. Ieeja radošajā darbnīcā bez vecuma ierobežojuma - mēs visi sirdī esam kā bērni!
Izkārtojums
Latvijas ražotājs - ģimenes uzņēmums, kas dibināts 2005. gadā Skrīveros, profesionāļu komanda, ar saldumu ražošanas pieredzi jau no 1956 gada. "Skrīveru saldumu" uzņēmuma moto ir: Apvienot veselīgo ar saldo. Vislabākie saldumi ir tie, kas ir visgaršīgākie, bet uzburt neaizmirstamu garšu var tikai izvēloties vislabākās sastāvdaļas. Lai ik konfekte, šokolāde vai īriss būtu kā mazs, bet spēcīgs apliecinājums fanātiskajai aizrautībai ar sastāvdaļu kvalitāti, sākot no izcilākā latvijas bioloģiskā piena gotiņām un beidzot ar gardākajiem augļiem, pēc kuriem dodas uz tālo Čīli. Izejvielu rūpīgā izvēle, trijās paaudzēs nemitīgi slīpētās receptes un aizrautīgā mīlestībā sakņots roku darbs – Skrīveros viss kā uz delnas. jo tikai tā var liekot roku uz sirds apgalvot, ka veikalu plauktos nonāk paši gardākie saldumi! Tāpēc produkcijas ražošanā tiek izmantotas tikai augstas kvalitātes izejvielas. Lielākā daļa produktu ir dabīgi un bez E vielām.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!