Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

POLIGON 1

Pavisam nesen, kopš 2016. gada, darbojas jauns lāzertaga un ballīšu centrs bijušās "Radiotehnika RRR" rūpnīcas teritorijā. Šeit varēsi izbaudīt jaunu, neparastu atmosfēru, interesantos uzdevumus un pārbaudīt savas iemaņas un prasmes spēlēt komandā. Kā arī piedzīvot aizraujošo "Minotaurs" labirinta apmeklējumu.
Izkārtojums
Atrastas: 1
Lāzertaga izklaides centrs "Poligon 1", kas savs pirmos apmeklētājus uzņēma 2015.gadā, Siguldā, ir pirmais un lielākais lāzertaga centrs Baltijā. "Poligon 1" atrodas bijušajā Padomju armijas civilās aizsardzības sakaru centra. Centrs nodrošina uz vietas spēlēt lāzertaga spēles piecās autentiskās un īpaši veidotās, iekārtotās, arēnās gan katrā atsevišķi, gan tās apvienojot.
2016.gada beigās Siguldas lāzertaga izklaides centrs "Poligons 1" paplašinājās un tika izveidota "action quest room" jeb "izlaušanās" istaba, kas notiek īstā Padomju laika slepenajā bunkurā zem poligona teritorijas, kas spēlei piešķir īpaši unikālu nostalģiju. Ja pārsvarā kvesta istabas tiek veidotas no 2 līdz 3 istabām, tad "Poligon 1" ir izveidojis "izlaušanās" istabu, kas ir pilna ar istabām un ar dažādām sarežģītības pakāpēm. Kvestā tiek izmantoti arī lāzertaga elementi un katram spēlētājam tiek iedalīts savs lāzertaga ierocis.
Bet tiem kam lāzertags un kvesta istaba pazemes bunkuros neiet pie sirds, "Poligon 1" ir izveidojis unikālu labirintu "Minotaurs", kas aizvedīs uz Senās Grieķijas laikmetu. Labirints "Minotaurs" ir veidots 714 metru garā maršrutā, tas ir pārbaudījums loģiskajai domāšanai un orientēšanas spējām. Pie ieejas labirintā katrs dalībnieks saņems speciālo kartiņu. Atzīmējiet tajā visus kontrolpunktus Jūsu ceļā!

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!