Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Lidl Arena

Lidl Arena piedāvā Baltijā unikālu un ļoti aizraujošu futbolu formātā 4 pret 4! Bērnu ballītes; korporatīvi pasākumi; futbola treniņi; viss vienuviet, lai realizētu neaizmirstamu laika pavadīšanu ar draugiem vai ģimenes lokā.
Izkārtojums
Lidl Arēna ir lielākais futbola laukums Latvijā iekštelpās ar lielisku iespēju izmēģināt dažādas spēles un iesaistīties sīvā sacensībā par uzvaru. Futbola laukumi telpās ar teicamu mākslīgās zāles segumu, apkārt laukumam - borti un tīkls. Bumbu padevēji nebūs nepieciešami. Iesaa spēlēt 4 pret 4 - jau stundas laikā būsiet bez elpas. Katra laukuma izmērs būs 11x20 metru, bet vārtu izmērs - 2x3 metri. Bērnu līdz 12 gadiem uz laukuma bez maksas drīkst pavadīt viens pieaugušais. Lidl Arēnā iespējamas neaizmirstamākās bērnu ballīšu iespējas ar ēdiināšanu, ārēnas laukuma nomu, animatoriem. Lidl Arēna ir lieliska iespēja kā saliedēties draugu vai kolēģu lokā un saorganizēt lielisku korporatīvu pasākumu vai brīvā laika pavadīšanas veidu starp mīļajiem.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!