Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Fotostudijas.lv

Bildes mūžīgi galbā atmiņas. Iemūžini skaistus notikumus, īpašus dzīves brīžus vai sevi, lai ir ko atcerēties! Fotostudijas.lv piedāvā profesionālas fotosesijas gan iekštelpās, gan brīvā dabā.
Izkārtojums
Atrastas: 1
Radoša komanda, kas rada brīnišķīgas fotogrāfijas un vidi fotosesijām. Komandā strādā speciālisti ar lielu pieredzi, kas seko jaunākām tendencēm un turpina attīstīties. Katrā projektā tiek ieguldītas visas  zināšanas un pieredzi. Fotostudijai ir svarīgs katrs klients, jo strādā ne tikai vienai dienai, uzņēmumam patīk tas, ko dara un mēs lepojas ar sasniegtajiem rezultātiem. Pārzina jaunākās foto tendences un zina, kā tās izmantot, lai Jūsu fotosesijas projekts sniegtu Jums maksimālu gandarījumu. Fotostudija atrodas pašā Rīgas centrā. Studijā ir 2 zāles, kuras var izmantot fotosesijām un video filmēšanai, rīkot meistarklases, ballītes un citus pasākumus. Zāles atšķiras pēc iekšējā noformējuma un cenas. Plašas iespējas darbam kā ar dabīgo, tā arī ar mākslīgo apgaismojumu. Studijā ir viss nepieciešamais priekšmetu fotografēšanai. Fotostudijā ir dažāda stila oriģinālas dekorācijas ar daudzveidīgiem rekvizītiem, kuri regulāri tiek papildināti: gulta, dīvāns, ventilators, vintage spogulis, kā arī ir pārvietojama studija.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!