Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Elizete

Skaisti ziedi jebkurai dzīves situācijai. Turklāt vieta, kur baudīt izcilu kafiju un unikālu kaķu meditāciju. Vieta nesteidzīgai atpūtai, lai iegūtu vairāk laika sev. Lielisks radošuma, enerģijas, komunikācijas, laimes un mīlestības sajaukums.
Izkārtojums
Elizezte vienmēr ir bijusi mājvieta ne tikai ziediem, bet arī četriem piemīlīgiem kaķiem: Sanitai, Rozei, Lilijai un Moricam, kopš viņi bija kaķēni un nokļuva mājīgajā ziedu salonā- kafejnīcā. Elizete pastāv jau 22 gadus un katru gadu piedzīvo jaunus izaicinājumus, kā arī lielisku iespēju augt. Ievērību guvusi arī ārpus Latvijas robežām. Elizetē tiek veidoti visdažādāko veidu floristikas izstrādājumi dažādiem dzīves notikumiem:apsveikuma pušķi, kāzu dekorēšana, līgavas pušķi, sēru vainagi, sēru floristika. Šeit ir iespējams atrast ikvienai gaumei visskaistākos ziedus un piemeklēt vislabāko risinājumu klienta vēlmēm.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!