DIGITAL ART HOUSE

Digitālais mākslas centrs DIGITAL ART HOUSE ir mākslas telpa cilvēkiem, kas vēlas izbaudīt pasaulslavenu mākslinieku darbus brīvā, mūsdienīgā, nepiespiestā atmosfērā.
Izkārtojums
Digitālais māklsas centra "Digital Art House" atrodas Skolas ielā 2 un tā ir mākslas telpa cilvēkiem, kas vēlas izbaudīt pasaulslavenu mākslinieku darbus brīvā, mūsdienīgā un nepiespiestā atmosfērā. Multimediālās izstādes ir ģeniālo mākslinieku darbu un mūsdienu tehnoloģiju iespēju simbioze, kas ļauj mums jau zināmo ieraudzīt no jaunā gaismā.
DIGITAL ART HOUSE ir atvērts daudzveidīgu sadarbības projektu - muzikālu koncertu, teātra izrāžu, deju uzvedumu, u.c. pasākumu realizācijai, kas iegūtu papildus vērtību, izmantojot mūsu progresīvās tehnoloģiskās iespējas. Vizuālās, skaņas un interaktīvās informācijas sinerģija rada bezgalīgas iespējas dažādu projektu radīšanai Lai mākslas telpa būt interesantāka tās iecienītajiem apmeklētājiem, katrus 1 līdz 2 mēnešus tiek veidots jauns digitālais saturs, kas priecēs jebkura acis.
Mākslas telpa ik nedēļu nodrošina nedēļās izstādi, kas tiek organizēta ārpus saraksta, kas var izrādīties kā viena no Tavām mīļākājām izstādēm "Digital Art House".

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!