Izbaudi lidojumu ar Turbīndēli

1 2 3 4 5 (27)
Rīga
1 pers.

40 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija

Lidojums ar turbīndēli

Izjūti neaprakstāmas sajūtas!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Iespēja lidināties virs ūdens virsmas 12 metru augstumā - tagad tas ir iespējams! Lidinies kā Supermens, nirsti kā delfīns vai izšaujies no ūdens kā raķete, tas un daudz kas cits tagad iespējams ar turbīndēli. Turbīndēli ir viegli un droši izmantot, jau dažu minūšu laikā atradīsiet līdzsvaru un sāksiet izjust neaprakstāmās sajūtas, ko tas spēj sniegt. Tagad varēsiet veikt neticamus akrobātiskos trikus, kurus nav iespējams veikt uz sauszemes, vai vienkārši lidināties virs ūdens. Adrenalīna deva katrā lidojumā!

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • 10 minūšu ilgs lidojums ar turbīndēli vienai personai;
  • Lidojumam nepieciešamais ekipējums;
  • Lidojuma instruktoru apmācība.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Lidojums ar turbīndēli paredzēts ikvienam, kurš vēlas izmēģināt ko jaunu un nebijušu.

Izbaudi ekstrēmu piedzīvojumu tepat Latvijā! 


Vieta

Rīga

Apģērbs

Nepieciešmais ekipējums tiks izsniegts.Vēlams līdzi ņemt peldbikses/peldkostīmu, dvieli, pludmales čības

Laiks

10 minūtes

Dalībnieki

1 persona

Laika apstākļi

Sezona ilgst no maija līdz septembrim

Cita informācija

Pakalpojuma cenā iekļauts – ekipējums, instruktoru apmācība. Pakalpojumu iespējams izmantot no 18 gadu vecuma.Eksperta atsauksme:

Artūrs

Ierodoties norādītajā adresē, mani jau sagaidīja instruktors un uzreiz bija jāķeras pie lietas. Līdz ar to neatlika laiks satraukumam un stresam. Instruktors palīdzēja sagatavoties lidojumam ar turbīndēli, izstāstīja, kas sagaidāms un kā rīkoties, lai paceltos gaisā. Ūdens upē bija pārsteidzoši silts, taču, arī ja nebūtu, par to domāt laiks bija vismazāk. Sākumā šķita, ka nekad neizdosies pacelties virs ūdens. Taču, kad tas sāka padoties, sajūtas bija neaprakstāmas. Tādas tiešām nevar izjust nekur citur. Lidojumam atvēlētais laiks bija 10 minūtes, un, teikšu godīgi, sākumam bija pilnīgi pietiekami. Šajā laikā pat iemācījos manevrēt ar turbīndēli, pacelties augstāk un zemāk. Pēc lidojuma instruktors piebilda, ka gandrīz jebkuram ir izdevies pacelties virs ūdens. Iesaku izmēģināt katram, kurš ir kaut reizi iedomājies par to – ir tā vērts!


Atsauksmes no mūsu klientiem (1)

Madara

Lieliska dāvana! :) Esmu priecīga par iespēju izmēģināt arī ko tādu :)

1
rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.