Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies”), lai uzlabotu mājaslapas lietošanas pieredzi. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm

Tālrunis informācijai: +371 26699899 (I-V 9:00-18:00)

Īpašā izlase „Masāžu baudījums”

(0)
Vieta
Rīga, Jūrmala
Dalībnieki:
1
Sezona
Visiem gadalaikiem
Derīguma termiņš
12mēn.

30,99 €

Pirkt

Īpašā izlase „Masāžu baudījums”

Sniedz savam ķermenim un prātam relaksējošu atpūtu!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Īpašā izlase „Masāžu baudījums” ar sagatavotiem 10 labākajiem piedāvājumiem ļaus Jums sajusties īpaši.. Maģisks,valdzinošs un nedaudz noslēpumains - tāds ir šis dāvanu komplekts! Aizmirsti par ikdienas steigu! Izbaudi mirkli, romantiku, ļauj sevi lutināt - sajūties kā īsta skaistuma karaliene vai karalis. Neaprakstāma sajūtu maģija...kas var būt burvīgāks par sevis lutināšanu? Izvēlies šo lielisko izlasi un iepriecini sevi vai sev mīļo cilvēku! Izvēloties kādu no šiem fantastiskajiem, relaksējošiem piedāvājumiem Jūs vēl ilgi jutīsieties kā 10 cm virs zemes.. ķermeņa bauda tā ir arī garīgā bauda! Baudiet un lutiniet sevi!

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte „Masāžu baudījums” ir domāta ikvienam, kurš vēlas izrauties no ikdienas steigas un ļauties sevis lutināšanai!

Uzdāvini iespēju izvēlēties!

Dāvanu komplektā iekļauti šādi piedāvājumi:

Vieta

Rīga, Jūrmala

Laiks

Ilgums atkarīgs no izvēlētā piedāvājuma

Dalībnieki

1 persona

Cita informācija

Jums būs iespēja izvēlēties vienu no izlasē iekļautajām masāžām. Obligāti nepieciešama iepriekšēja rezervācija! Dodoties izmantot piedzīvojumu,ņemiet līdzi dāvanu karti!

Atsūtīt eDāvanas paraugu uz e-pastu

 

Pakalpojumu sniedzējs

Dāvanu Serviss

Visas pakalpojuma sniedzēja dāvanas
Komentārs
Vērtējums
Komentāri/ noteikumi