Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Tonizējoša šokolādes masāža

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Tonizējoša šokolādes masāža

Rīga
1 pers.

40 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
40 €

Tonizējoša šokolādes masāža

Palutini sevi ar šokolādi!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Šokolādes masāža ir lielisks veids, kā baudīt šokolādes terapiju un dāvināt mirkli laimes un atpūtas. Pēc masāžas nesteidzīgi varēsiet baudīt gardu tēju vai kafiju. Šokolādes masāžas laikā āda tiek maksimāli apgādāta ar nepieciešamām barības vielām, mikro elementiem un A,E,K,B grupas vitamīniem, kas labvēlīgi iedarbojas uz vielmaiņu un āda tiek barota, mitrināta un tonizēta. Procedūras laikā ar lēnām, revanšējošām kustībām ķermenis tiek masēts ar īstu, siltu šokolādi. Šokolāde baro, tonizē ādu, sniedz tai tvirtumu un elastību, pateicoties tās barojošajam sastāvam. Savukārt, šokolādes aromāts mazina depresiju, uzlabo garastāvokli, palielina laimes hormonu serotonīna daudzumu asinīs.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Šokolādes masāža
  • Pēc procedūras varēsiet baudīt tēju vai kafiju

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte domāta ikvienam, kas vēlas palutināt savu ķermeni ar šokolādi!

Ļaujies šokolādes maģijai!

 


Informācija

Vieta

Rīga

Laiks

1 stunda

Dalībnieki

1 persona

Cita informācija

Nepieciešama iepriekšēja rezervācija! Pakalpojums pieejams no 16 gadu vecuma!Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi

Atsauksmes no mūsu klientiem (Esi pirmais! )

rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.