Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies”), lai uzlabotu mājaslapas lietošanas pieredzi. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm

Tālrunis informācijai: +371 26699899 (I-V 9:00-18:00)

Brauciens ar vučko (4 pers.)

(1)
Vieta
Sigulda
Dalībnieki:
4
Sezona
Aukstā sezona
Derīguma termiņš
12mēn.

40 €

Pirkt

Brauciens ar vučko

Sajūti adrenalīna devu!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Jums ir uzdāvināta iespēja izbaudīt braucienu ar vučko ar diviem draugiem. Vučko ir laivai līdzīgs mīksts porolona veidojums, apvilkts ar speciālu materiālu, ar ko var nobraukt pa bobsleja trasi ziemas sezonā. Laimīgu ceļu un jautrus piedzīvojumus. Šī neaizmirstamā aktivitāte noteikti paliks atmiņā uz visiem laikiem, ātrums, adrenalīns, trases virāžas -  tas viss ir tik piesātināts ar emocijām! Izbaudiet, ja vēlaties sajust patiesu adrenalīna devu un nedaudz sajust to, ko sajūt mūsu slavenie kamaniņu braucēji!

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

Piedāvājumā iekļauts viens brauciens ar vučko 4 personām.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte būs lieliska dāvana asu izjūtu cienītājiem!

Pārvariet sevi!

Vieta

Sigulda

Apģērbs

Apģērbam un apaviem jābūt ērtiem, lai var viegli pārvietoties

Laiks

2 minūtes

Dalībnieki

4 personas

Laika apstākļi

Sezona ilgst no novembra līdz martam (sezonas ilgums var mainīties)

Cita informācija

Jūs varēsiet braukt ar vučko tikai tad, ja Jūs nebūsiet iepriekš lietojis alkoholu vai citas apreibinošas vielas. Šī aktivitāte var būt bīstama veselībai (risks saistīts ar ievainojumiem vai pat dzīvību).

Atsūtīt eDāvanas paraugu uz e-pastu

 

Atrašanās vieta

Pakalpojumu sniedzējs

Siguldas bobsleja un kamaniņu trase

Visas pakalpojuma sniedzēja dāvanas
Eksperta atsauksme:
Eksperts:
Katrīna
Eksperta vērtējums:
Vienā Vučko kopā sēdējām pieci cilvēki, un es sēdēju pašās beigās. Pirms brauciena bija neliels satraukums. Kad mūs palaida lejā pa trasi, ātrums likās ļoti liels, un mūs diezgan pamatīgi šūpoja pa trases malām. Izjutu adrenalīnu asinīs. Brauciena ilgums likās pietiekams. Izkāpu laukā, kājas vēl nedaudz trīcēja un kādu brītiņu nevarēju apjaust, ka brauciens jau ir beidzies. Iesaku adrenalīna cienītājiem!
Foto no aktivitātes:

Atsauksmes no mūsu klientiem (3)

1

Raivo

Decembris. Sigulda. Bobsleja trase. Nobrauciens ar Vučko. Paldies draugiem par šo dāvanu! Bija super! Vieglāk izteikt video! Noskatieties un arī Jums būs vēlēšanās nošļūkt! Es atgriezīšos!

Oskars Zauls

Sveiki!
Esmu, patiesi, priecīgs par braucienu! Nākošajā ziemā centīšos atkārtot braucienu, jo tas bija fantastisks! Draugi ar bija sajūsma!

Māris

Man draugi uzdāvināja braucienu ar vučko. Kopā ar draugiem tad arī izmantoju šo dāvanu. Visiem patika. Salīdzinot adrenalīna pakāpi bija kruti. Man liekas, ka es pat kliedzu!

Komentārs
Vērtējums
Komentāri/ noteikumi