Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Lidojums ar deltaplānu no ūdens (10 min.) + foto/video

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Lidojums ar deltaplānu no ūdens (10 min.) + foto/video

Rīga
1 pers.

30 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
30 €

Lidojums ar deltaplānu no ūdens (10 min.)

Izbaudiet debešķīgus skatus!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Iepazīšanās lidojuma ilgums ir 10 minūtes. Šajā laikā pilots sāk lidot, uzņem augstumu no 200 līdz 600 metriem, jūs paspēsiet apskatīties ainavu, izbaudīt skatu un to nofotografēt, un pēc tam jūs maigi nosēdīsieties.
Debesis iekaro tikai bezbailīgie. Esam pārliecināti, ka arī jums pietiks dūšas, lai izlemtu lidot ar deltaplānu! Lidojums ar motodeltaplānu ir līdzīgs putna lidojumam. Lidojuma laikā jūs izbaudīsiet neticamu brīvības sajūtu, jo būsiet tiešā saskarē ar debesīm. Jūs varēsiet planēt kopā ar putniem virs zaļā koku paklāja. Jūs varēsiet apdzīt mākoņus, pacelties tuvāk saulei un atbrīvoties no ikdienas pelēcības un problēmām.
Tas ir elpu aizraujoši, jo nemaz tik bieži mēs nevaram redzēt mūsu Rīgu no putna lidojuma! Deltaplāns sniegs jums unikālu ekskursiju debesīs. Lidojums ar deltaplānu sagādās jums neticamu estētisko baudu un sniegs daudz patīkamu emociju!.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • 10 minūšu iepazīšanās lidojums ar deltaplānu no ūdens;
  • Aizsargķivere un glābšanas veste;
  • Foto un video no lidojuma.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte būs piemērota tiem, kas vēlas izbaudīt skaisto ainavu!

Izbaudiet skaistos Rīgas skatus!Informācija

Vieta

Rīga

Apģērbs

Ērts apģērbs un apavi atbilstoši laika apstākļiem.

Laiks

10 minūtes

Dalībnieki

1 persona

Laika apstākļi

Sezona ilgst no 1.maija līdz 1.novembrim (sezonas ilgums var mainīties). Iepazīšanās lidojumi ar deltaplānu tiek veikti labos laika apstākļos, ja nav nokrišņu, ir bezvējš vai vēja ātrums nepārsniedz 5–7 m/s.

Cita informācija

Nepieciešama iepriekšēja rezervācija! Ja jūs vēlēsieties, jūsu lidojumu var iemūžināt ar fotoaparātu vai video, bet par to jāvienojas iepriekš. Ja vēlaties saņemt video pēc lidojuma, nepieciešams līdzi ņemt MICRO SD karti.

Lidot nedrīkst: alkohola reibuma stāvoklī; ja svars ir lielāks par 120 kg; grūtnieces (jūsu pašu drošības dēļ); ja ir sirds-asinsvadu vai nervu sistēmas slimības.

Lidot iespējams no 14 gadi vecuma, tikai ar vecāku klātbūtni. Pirms lidojuma ar deltaplānu ieteicams konsultēties ar savu ģimenes ārstu, lai pārliecinātos, ka nav veselības ierobežojumu lidošanai.

Pilotam, kas veic lidojumus, ir pieredze un liels ikgadējo veikto lidojumu skaits.


Pakalpojumu sniedzējs


Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi

Atsauksmes no mūsu klientiem (Esi pirmais! )

rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.