Brauciens ar Ferrari F430 Rīgas ielās

1 2 3 4 5 (32)
Rīga
1 pers.

59,99 € 69,99 € -14%

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija

Brauciens ar Ferrari F430 Rīgas ielās 

Piepildi savu autosporta fana sapni!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Vai esi kādreiz iedomājies kā traucies pa Rīgas ielām ar jaudīgo sporta auto Ferrari? Dāvanu serviss piedāvā iespēju piepildīt Tavu sen loloto sapni -  pašam vadīt šo ''sporta zvēru'' Ferrari F430 un izjust tā spēcīgos 400 zirgspēkus! Ferrari vadīšana - elpu aizraujošs piedzīvojums, pirmo reizi Latvijā piedāvājam šo unikālo iespēju, kam nespēs pretoties neviens sporta automašīnu fans! Leģendārā automašīna, adrenalīns, neatkārtojamas emocijas, esot pie Ferrari F430 stūres, Jūs apskaudīs un apbrīnos ikviens garāmgājējs un autovadītājs!

Automašīnas parametri:

  • Maksimālais ātrums: 304 km / h;
  • Paātrinājums: līdz 100 km / h 4,3 s;.
  • Dzinēja tilpums: 3.6 l;
  • Motora jauda: 400 zs;
  • Motora griezes moments: 373 Nm.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Brauciens instruktora pavadībā;
Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte ir domāta ikvienam, kurš vēlas doties neaizmirstamā braucienā ar Ferarri!

Nepalaidiet garām iespēju -  izmēģināt - spēcīgo Ferrari!

Rezervāciju iespējams veikt: www.superdrive.lv

 


Vieta

Rīga

Apģērbs

Apģērbs pēc Jūsu izvēles.

Laiks

15 minūtes (aptuveni 10 minūšu brauciens ar Ferrari, laiks ietver aptuveni 6,5 km distanci + 5 minūšu instruktāžu). Brauciens notiks pa iepriekš sagatavotu maršrutu.

Dalībnieki

1 persona

Laika apstākļi

Siltā sezona Pakalpojums tiek sniegts, ja ir labvēlīgi laika apstākļi

Cita informācija

Lai izmantotu piedāvājumu, nepieciešama B kategorijas autovadītāja apliecība.
Braucienā aizliegts piedalīties personām, kas ir alkohola reibumā vai narkotisko vielu ietekmē.
Brauciena laikā Jums obligāti jāievēro satiksmes noteikumi un jārrespektē, jāieklausās instruktora ieteikumos. Naudas atgriešana par dāvanu karti netiek veikta!

Braucieni notiek konkrētos datumos, kuri tiek publicēti Dāvanu Serviss mājas lapā. (https://www.davanuserviss.lv/superauto-braucienu-rezervacija)

!!! Apdrošināšana sedz nodarītos zaudējumus tikai tādā gadījumā, ja Jums ir derīga autovadītāja apliecība ar vismaz divu gadu auto vadīšanas stāžu!

Instrukcija par Ferrari vadīšanu tiek sniegta krievu valodā, ko Jums sniegs drošas braukšanas skolas instruktors un īpašnieks, kā arī Formula 3 vicečempions Rokas Markevičius (Lietuva)!

 Pakalpojumu sniedzējs


Eksperta atsauksme:

Iveta

Brauciens ar Ferrari bija sens mans lolots sapnis...  Laicīgi veicu rezervāciju un ar nepacietību gaidīju, kad pienāks šis datums, kad varēšu sēsties šajā sporta auto un izbaudīt tā jaudu.. Pienākot dienai, kad man jābrauc ar šo auto, devos uz norādīto vietu, ierados pie Spices un pieteicos, ka esmu ieradusies. Un tad es pamanīju šo skaisto auto..sarkani mirdzošu saulainajā Jūlija dienā.. Darbiniece laipni aicināja doties iepazīties ar instruktoru. Pēc iepazīšanās, instruktors aicināja sēsties automašīnā un sāka vadīt instrukciju par drošu braukšanu ar šo automašīnu. Smaids uz lūpām bija nepārtraukti.. es esmu šeit, beidzot man būs iespēja vadīt Ferrari. Sākumā instruktors lūdza iedarbināt automašīnu, lai saprastu tās jaudu un pedāļu jūtīgumu.. Kad viss bija saprasts, devāmies ceļā.. Šī motora skaņa šķiet vēl ilgi būs man atmiņā.. Mirklis,kad Tev ir iespēja vadīt šādu skaistuli un jaudīgu zvēru ir vienkārši neaprakstāms! Pozitīvu emociju devas kokteilis! Paldies, par šo iespēju! Gaidīšu vēl kādus sporta zvērus! Sporta auto Fane.


Atsauksmes no mūsu klientiem (4)

Liene

Aizraujoša pieredze!

Guntars

Ļoti laipns un atsaucīgs instruktors, lielisks brauciens.

Juris

Ļoti jaukas, atsaucīgas meitenes. Dāvana, kas ļauj izbaudīt neikdienišķas sajūtas. Paldies, gan manai meitai, kura pārsteidza mani ar šo dāvanu, gan Dāvanu serviss komandai, kura dod iespēju cilvēkiem izjust tādus pārsteiguma mirkļus. Paldies. Lai Jums daudz klientu.

Gatis

Braucu ar šo monstru vasarā. Mašīna spēcīga kā nikns bullis, bet vadās kā pūciņa. Ļoti patika un iesaku visiem auto mīļiem izmēģināt!!

1
rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.