Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Moto piedzīvojums ar īstu VējaBrāli

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Moto piedzīvojums ar īstu VējaBrāli

Rīga
1 pers.

49 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
49 €

Moto piedzīvojums ar īstu VējaBrāli

Dodies aizrajošā piedzīvojumā!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Aizraujošs, 20 minūšu izbrauciens ar Harley-Davidson motociklu, īsta VējaBrāļa vadībā. Latvijas vecākā motokluba Vēja Brāļu Ordenis pieredzējušais motociklists, sniegs Jums neaizmirstamu brīvības piedzīvojumu, kādu iespējams izbaudīt tikai traucoties ar motociklu, ļaujot matiem dejot līdz ar vēju un sirdij pukstēt straujāk! Šāds moto piedzīvojums lieliski papildinās jebkuru vecmeitu ballīti vai dzimšanas dienu!

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

Piedāvājumā iekļauts 20 minūšu izbrauciens daiļā dzimuma pārstāvei ar Harley-Davidson motociklu VējaBrāļa vadībā.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte lielsiki papildinās vecmeitu vai dzimšanas dienas ballīti!

Pārsteidz draudzeni!


Informācija

Vieta

Rīga

Apģērbs

Apģērbam jābūt ērtam, lai ērti uzkāpt un sēdēt uz motocikla.

Laiks

20 minūtes

Dalībnieki

1 persona

Laika apstākļi

Pakalpojums pieejams motociklu sezonas laikā.

Cita informācija

Pakalpojums paredzēts vienai pilngadīgai daiļā dzimuma pārstāvei. Piedāvājumu iespējams izmantot motociklu sezonas laikā. Nepieciešama iepriekšēja rezervācija!

Brauciena maršruts tiek izstrādāts individuāli pēc vienošanās ar klienti.


Pakalpojumu sniedzējs


Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi


Eksperta atsauksme:

Katrīna

Saņēmu šo dāvanu kā pārsteigumu savā vecmeitu ballītē. Iznākot laukā no mājas, mani sagaidīja apburošs Vējabrālis ar savu ar Harley-Davidson motociklu.
Sākumā saņēmu nelielu instrukciju par drošību brauciena laikā. Tad sekoja jautājums, vai vēlos aizbraukt uz kādu īpašu vietu.
Mana vēlēšanās bija izbraukt pa ielām, pa kurām braucu ikdienā. Izteicu vēlmi sajust ātrumu un vēju. Mana vēlēšanās tika piepildīta :)
Mums paveicās ar skaistu un saulainu laiku. Bija tāda sajūta, ka apbraucām apkārt turpat visai Rīgai. Ir tik superīga sajūta, ka varam apbraukt visus sastrēgumus, lēnām izbraucot cauri mašīnu kolonnām.
Sasmaidījos par šoferīšiem, kuri mums uzpīpināja, par garām gājējiem, kuri pamāja vai fotografēja. Tas viss deva daudz pozitīvu emociju!
Viennozīmīgi izdevies piedzīvojums, kurā izbaudīju iespēju apskatīt Rīgu no citādāka skatu punkta un sajutu pavasari, kā arī visu braucienu pavadīju ar nerimstošu smaidu sejā!
Paldies, DāvanuServiss.lv meičuki!

Atsauksmes no mūsu klientiem (Esi pirmais! )

rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.