Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

B kategorijas apmācība autoskolā "Credo Autoprieks"

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

B kategorijas apmācība autoskolā "Credo Autoprieks"

Rīga, Jūrmala
1 pers.

325 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
325 €

B kategorijas apmācība autoskolā “Credo Autoprieks”

Visu labāko studentiem!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Autoskola "Credo Autoprieks" piedāvā mūsdienīgu apmācību, kas vērsta uz teorētisko zināšanu un praktisko iemaņu maksimāli kvalitatīvu un ātru apguvi, kā rezultātā Jūs ietaupāt gan naudu, gan laiku! Profesionālā komanda parūpesies, lai eksāmenus Jūs nokārtotu ar pirmo piegājienu! Mūsdienīgs un liels autoparks – plaša automašīnu izvēle, tostarp identiskas CSDD eksāmena mašīnām. Garantēta pozitīva gaisotne – mācies bez stresa un draugu lokā!

Kas iekļauts piedāvājumā?

  • B kategorijas teorētiskā apmācība;
  • Reģistrācija autoskolā;
  • Dokumentu noformēšana;
  • Autoskolas teorijas eksāmens;
  • Obligātās braukšanas nodarbības (20 akadēmiskās stundas, katra - 12.50€. Gadījumā, ja izvēlēta instruktora vienas akadēmiskās stundas maksa pārsniegs 12.50€ - Jums būs jāpiemaksā starpība).

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte domāta ikvienam, kurš pēc iespējas ātrāk vēlas iegūt autovadītāja apliecību!

Izvēlies ērtāko vietu, laiku un nāc!


Informācija

Vieta

Rīga, Jūrmala

Apģērbs

Apģērbam nekādu prasību nav

Dalībnieki

1 persona

Laika apstākļi

Visu gadu

Cita informācija

Nepieciešama iepriekšēja rezervācija! Vecuma ierobežojums: no 16 gadiem (kārtot CSDD eksāmenus un saņemt tiesības var no 18 gadiem). Papildus izdevumi: medicīniskā komisija + mācību tiesības (CSDD), pirmās palīdzības kursi, autoskolas braukšanas eksāmens, CSDD pakalpojumi (teorētiskais un praktiskais eksāmens, vadītāju apliecības izgatavošana).Piedāvājumā ir iekļautas 20 akadēmiskās braukšanas stundas, katra - 12.50€. Gadījumā, ja izvēlēta instruktora vienas akadēmiskās stundas maksa pārsniegs 12.50€ - Jums būs jāpiemaksā starpība.Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi

24 no 1149

Atsauksmes no mūsu klientiem (Esi pirmais! )

rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.