Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

CANDY POP

Saldumi, dzērieni un našķi no ASV, Āzijas, Meksikas un citām plašās pasaules vietām, kurus nekad neesi izmēģinājis pirms tam. Nāc un nokļūsti saldumu paradīzē!
Izkārtojums
Candy Pop ir saldumu veikals, kas piedāvā iegādāties dažnedažādus saldumus no visas pasaules, te pat pie mums Latvijā. 
Vēlies nogarošot kādu no slavenajiem Amerikas saldumiem, bet ceļš uz turieni galīgi nav pa ceļam? Candy Pop piedāvā tos atrast te pat pie mums Latvijā, vienā no tirdzniecības centriem, kurā mīt mazais, saldumu pilnais Candy Pop veikaliņš.
Candy Pop veikalā atradīsi ne tikai saldumus no Amerikas, bet no visiem pasaules nostūriem. Tur pieejami saldumi gan no Āzijas valstīm, gan Meksikas un citām valstīm par kurām vari iedomāties. Lai saldumu, dzērienu un našķu klāsts nebūtu vienmuļš un atkārtojošs, Candy Pop turpina sūtīt un papildināt savu veikalu plauktus ar jauniem un neredzētiem saldumiem.
Nāc un iegrimsti saldumu pasaulē kopā ar Candy Pop.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!