Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

BarbershopRiga

’’BarbershopRiga’’ir barbershops ar izsmalcinātu gaumi, kurā saimnieko profesionāli meistari, kas parūpēsies ne tikai par ātru, kvalitatīvu un akurātu servisu, bet arī palīdzēs izvēlēties vispiemērotāko matu griezumu un bārdas korekciju tieši Tev.
Izkārtojums

BabershopRiga atrodas pašā Rīgas sirdī – Jauniela 21. Tas ir babershops ar izsmalcinātu gaumi, kurā strādā profesionāli meistari, kas mīl savu darbu. "BabershopRiga" meistari Tev ne tikai ātri un kvalitatīvi izveidos matu griezumu vai bārda korekciju, bet arī ieteiks Tev, kas piestāvēs Tev vislabāk. Bārddzinis ir persona, kuras galvenā nodarbošanās ir apgriezt, noskūt un parūpēties par vīrieša bārdu vai matiem. Tieši tāpēc, ja vēlies, lai tavu bārdu vai matu apkopj īsts profesionālis, tad "BabershopRiga" ir īstā vieta. Salons piedāvā dažādu pakalpojumus no kuriem Tev būs iespēja izvēlēties to, kas būs vistuvākais tavai sirdij un velmēm. 
"BabershopRiga" nodrošina kvalitatīvu un profesionālu servisu jau vairākus gadus, un strādā ikdienas, lai varētu parūpēties par Jūsu bārdu jebkurā laikā, neatkarīgi vai tā ir darbadiena vai brīvdiena.


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!