Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Andžeja Grauda Bungu Skola

“Andžeja Grauda Bungu Skolai” ir vairāk nekā 10 gadu pieredze, apmācot bungu spēli gan iesācējiem, gan bundziniekiem ar iemaņām. Nodarbības pieejamas gan bērniem, gan pieaugušajiem. Tev būs iespēja mācīties pie kāda no 30 Latvijā zināmiem un populāriem bundziniekiem.
Izkārtojums
Atrastas: 1

Andžeja Grauda bungu skola ir pirmā bungu skola Ziemeļeiropā, lielākā Baltijā. Tās pamats meklējams 2002. gadā, taču oficiālu statusu tā ieguvusi 2009. gadā. Mūsu skolas atrodas Rīgā, Mārupē un Ādažos, kā arī grupu nodarbības mazākajiem tiek piedāvātas vairākos Latvijas bērnudārzos!
Skolā uzsākt mācības var gan bērni, gan pieaugušie, apgūstot bungu spēli dažādos līmeņos – no iesācēja līdz profesionālim! Nodarbības var uzsākt, negaidot jauno mācību gadu, sākot no 3 gadiem līdz neierobežotam vecumam! Visi audzēkņi vienu reizi gadā piedalās audzēkņu atskaites koncertā, piedzīvojot un gūstot neatsveramu skatuves pieredzi un iedvesmu.
Ja nezini vai bungu spēlēšana ir tava īstā sirds aizraušanās un Tu par to gribi pārliecināties, Andžeja Grauda bungu skola piedāvā lielisku iespēju – pirmā nodarbība ir bez maksas! Bungu skola ir radīta, lai visiem, kuri nolēmuši pievērsties bungu spēlei vai kaut reizi mūžā pamēģināt to, būtu iespēja to piedzīvot augstākajā līmenī.
Kā arī Andžeja Grauda bungu skola piedāvā piedalīties Bungu skolas organizētajās bungu nometnēs, Latvijas labāko bundzinieku meistarklasēs, Baltijas bundzinieku samitos, labāko audzēkņu koncertos, kā arī maršējošo bundzinieku sastāvā DRUMLINE LATVIA.


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!