Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

ONIK

Kriosauna Rīgā uz modernākajām iekārtām. Iegūstiet mūsdienu cilvēkam nepieciešamu enerģijas un motivācijas lādiņu! Kriosauna koriģē fizioloģiskos procesus, atjauno dabisko līdzsvaru, stimulē vielmaiņu un organisma imūno sistēmu.
Izkārtojums
Kriosauna ir moderna iekārta, kas trīs minūšu laikā ar sausiem slāpekļa tvaikiem, kas pakļauj ādu ļoti zemai temperatūrai, kas ir robežās no mīnus 130 līdz mīnus 160 grādiem pēc Celsija. Procesa laikā, ķermeņa atdzesēšanas procesā, tiek sniegta fizioloģiskas reakcija, kas vienlaikus ir arī ar dziedinošu efektu. Aukstie tvaiki īsajā laikā ietekmē tikai ādu un neizraisa iekšējo orgānu atdzišanu. Temperatūra un laiks ir optimāli un tieši šajā laikā tiek panākta labvēlīga ietekme uz veselību. Kriosauna koriģē fizioloģiskos procesus, atjauno dabisko līdzsvaru, stimulē vielmaiņu un organisma imūno sistēmu, rezultātus var sajust jau 5-10 minūšu laikā pēc procedūras. Lai aizsargātu jutīgās ķermeņa daļas no aukstuma, pirms procedūras tiek nodrošinātas vilnas zeķes un čības, nepieciešamības gadījumā aizsargājoši ceļgali un cimdi.
Procedūras ONIK centrā notiek pieredzējuša speciālista uzraudzībā un tā būs noderīga tiem, kurus moka bezmiegs, ir alerģijas, dažādas ādas slimības vai pat problēmas ar vielmaiņu.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!