Kinoteātris Cinamon Liepāja

Kino Cinamon Balle - moderns kinoteātris Liepājā. Kurā iespējams baudīt labāko kino pieredzi ar jaunākajām filmā, tās skatoties uz lielā ekrāna ērtās sēdvietās! Kinoteātra CINAMON kinozāļu dizains ir veidots tā, lai skatītājam sniegtu maksimālu komfortu vizuālo un skaņas efektu baudīšanā, ko nodrošina jaunākās tehnoloģijas. Filmas tiek izrādītas gan 2D, gan 3D formātos.
Izkārtojums
Kinoteātris tika dibināts 2005.gadā Igaunijā, kur Tallinas iedzīvotāji varēji pirmie baudīt lielisku kinoteātra pieredzi jaunatvērtajā Cinamon "Mega". Nepagāja ilgs laiks, kad CINAMON nolēma paplašināties un dot iespēju baudīt labāko kino pieredzi arī citiem Baltijas valstu iedzīvotājiem, tāpēc atvēra divus kinoteātrus Latvijā un vienu Lietuvā. CINAMON kopā šobrīd ir 4 kinoteātri Igaunijā, Latvijā un Lietuvā, kas vienlaikus kopā var uzņemt vairāk kā 1,5 miljonus apmeklētāju, un izrādīt vairāk kā 57 000 seansus gadā.
CINAMON filmu repertuārā piedāvā populārākās Holivudas filmas, mākslas filmas, kā arī alternatīvo programmu ar operas un baleta izrāžu tiešraidēm. Kinoteātra CINAMON kinozāļu dizains ir veidots tā, lai skatītājam sniegtu maksimālu komfortu vizuālo un skaņas efektu baudīšanā, ko nodrošina jaunākās tehnoloģijas. Filmas tiek izrādītas gan 2D, gan 3D formātos.
Kinoteātris CINAMON darīs visu, lai sniegtu Jums pašu labāko kino pieredzi!

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!

 

Pievienots grozam