Fotogrāfs Guntis Grosvalds

Guntis Grosvalds ir gatavs realizēt jūsu radošākās idejas un vēlmes, kā arī kopīgi izveidot jūsu īpašo fotostāstu! Patiesības momentus, kuri sagādās prieku jums un jūsu mīļajiem, ieliks skaistā rāmī, albumā vai grāmatā.
Izkārtojums
Guntis Grosvalds ir viens no labākajiem fotogrāfiem Latvijā. Guntis organizē kāzu fottosesijas, ğimeņu fotosesijas, portretu fotosesijas. Katrā fotosesijā fotogrāfs ieliek daļu sevis un cenšas, lai katra klienta vēlmes un ieceres tiktu izpildītas uz visiem 100%. Fotosesijā tiek pieliktas visas pūles, lai rezultāts būtu patiess, radošs un iedvesmojošs! Izmantas iespējas, lai noķertu to īsto mirkli, kad Tu ar savu mīļo garām kamerai slīdi, smejies, celies vai krīti...

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!

 

Pievienots grozam