Dāvanu karte žurnāla LATVIJAS BŪVNIECĪBA abonementam (6 mēn.)

1 2 3 4 5 (0)
Visa Latvija
1 pers.

13,24 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija

Dāvanu karte žurnāla LATVIJAS BŪVNIECĪBA abonementam

Jaunākās tendences un aktualitātes!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

LATVIJAS BŪVNIECĪBA ir žurnāls, kas atspoguļo jaunākās tendences būvniecības jomā. Žurnāls informē par jaunām celtniecības tehnoloģijām. Katrā žurnāla numurā tiek rādītas iespējas, kā risināt šā brīža situāciju būvniecībā un ekonomikā, kā aktivizēt eksporta iespējas, kā sastādīt un „lasīt” tāmes. Organizējam vadošo nozares speciālistu diskusijas par būvniekiem un sabiedrībai aktuālām problēmām ar atbildīgajiem valdības un parlamenta pārstāvjiem, skaidrojam izmaiņas būvniecības likumdošanā.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Žurnāla LATVIJAS BŪVNIECĪBA abonements (6 mēn.). Iegādājoties dāvanu karti abonementam, Jūs vispirms saņemsiet dāvanu karti. Dāvanu kartē iekļautais preses abonements pēc iegādes ir jāaktivizē, zvanot uz izdevniecību un reģistrējot vēlamo žurnāla ikmēneša piegādes adresi.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte ir domāta ikvienam, kam interesē un ir aktuāli jaunumi būvniecības jomā.

Būvē un lasi ar interesi!


Vieta

Visa Latvija

Laiks

6 mēnešu abonements

Cita informācija

Lai saņemtu žurnāla abonementu, lūdzu, sazinieties ar abonementu daļu.


rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.