Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Dāvanu karte žurnālu komplekta MĪKLAS un LAIMĪGĀS MĪKLAS abonementam (12 mēn.)

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Dāvanu karte žurnālu komplekta MĪKLAS un LAIMĪGĀS MĪKLAS abonementam (12 mēn.)

Visa Latvija

13 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
13 €

Dāvanu karte žurnālu komplekta MĪKLAS un LAIMĪGĀS MĪKLAS abonementam

Uzzini jaunāko un aktuālāko!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Mīklas jebkurai gaumei - krustvārdu mīklas, zviedru mīklas, sudoku, tukšās, krustskaitļu, anagrammu, šūnu, burtu un skaitļu, šifrētās un citas. Mini un laimē naudas balvu vai preses izdevuma abonementu. Tas viss 6 reizes gadā Laimīgajās Mīklās! Izdevniecības Rīgas Viļņi žurnālu ''Mīklas'' izvēlas erudīti un zinātkāri lasītāji, kas alkst pārbaudīt savas zināšanas un atmiņu. Mini mūsu mīklas un laimē naudas balvu vai preses izdevuma abonementu! Katrā numurā vairāk nekā 40 dažnedažādu mīklu!

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Žurnāla LAIMĪGĀS MĪKLAS abonements 12 mēnešiem. Periodiskums - "Mīklas" iznāk 6 x gadā - janvārī, martā, maijā, jūlijā, septembrī, novembrī; "Laimīgās Mīklas" iznāk 6 x gadā - februārī, aprīlī, jūnijā, augustā, oktobrī, decembrī.. Iegādājoties dāvanu karti abonementam, Jūs vispirms saņemsiet dāvanu karti. Dāvanu kartē iekļautais preses abonements pēc iegādes ir jāaktivizē, zvanot uz izdevniecību un reģistrējot vēlamo žurnāla ikmēneša piegādes adresi.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Šis žurnāla abonements iepriecinās visatjautīgākos!

 


Informācija

Vieta

Visa Latvija

Laiks

12 mēnešu abonements

Cita informācija

Periodiskums - "Mīklas" iznāk 6 x gadā - janvārī, martā, maijā, jūlijā, septembrī, novembrī; "Laimīgās Mīklas" iznāk 6 x gadā - februārī, aprīlī, jūnijā, augustā, oktobrī, decembrī

Lai saņemtu žurnāla abonementu, lūdzu, sazinieties ar abonementu daļu.Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi

24 no 35

Atsauksmes no mūsu klientiem (Esi pirmais! )

rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.