Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Dāvanu karte žurnāla DARI PATS abonementam (12 mēn.)

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Dāvanu karte žurnāla DARI PATS abonementam (12 mēn.)

Visa Latvija
1 pers.

28,99 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
28,99 €

Dāvanu karte žurnāla DARI PATS abonementam (12 mēn.)

Esi praktisks un strādīgs!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Katru mēnesi oriģinālas idejas un praktisku darbu apskats soli pa solim! Oriģinālas idejas mājas ierīkošanai, mēbeļu dizains, būvniecība un dārza ierīkošana, dažādu materiālu apskati, pamatīgi izskaidroti un ilustrēti remontdarbi, ieteikumi darbnīcas pilnveidošanai: darbarīku testi un salīdzinājumi, amatnieku knifi un īpašie meistarstiķi. 

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Žurnāla DARI PATS abonements (12 mēn.). Iegādājoties dāvanu karti abonementam, Jūs vispirms saņemsiet dāvanu karti. Dāvanu kartē iekļautais preses abonements pēc iegādes ir jāaktivizē, zvanot uz izdevniecību un reģistrējot vēlamo žurnāla ikmēneša piegādes adresi.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte ir domāta ikvienam, kam interesē dažādi padomi un aktualitātes.

Zinošiem cilvēkiem!


Informācija

Vieta

Visa Latvija

Laiks

12 mēnešu abonements

Cita informācija

Lai saņemtu žurnāla abonementu, lūdzu, sazinieties ar abonementu daļu.Periodiskums: 1x mēnesīVairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi


Atsauksmes no mūsu klientiem (1)

Arnis

Dāvana ir vienmēr patīkama lieta, jo sevišķi ja tā ir noderīga un vienkārši lietojama. Manuprāt vajadzētu mainīt, vienkāršot informāciju uz dāvanu kartes (lapas), pirmo reizi saņemot šādu dāvanu īsti nesaproti kāda ir tālākā rīcība. Vajadzētu padomāt arī par tiem, kuriem nav ne datora, ne moderna tālruņa un dzīves vieta atrodas ārpus pilsētām. Paldies, esmu tomēr ticis galā!

1
rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.