Tarzāna trakās atrakcijas

1 2 3 4 5 (1)
Sigulda
1-2 pers.

12 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija

Tarzāna trakās atrakcijas

Izbaudi aizraujošu atpūtu brīvā dābā!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Apmeklējot Siguldas piedzīvojumu parku Tarzāns, Tev būs iespēja izvēlēties divas no trim trakajām atrakcijām - Katapultu,  Milzu šūpoles vai Trako Rotoru!

  • Katapultā Tu piedzīvosi paātrinājumu un uzlidosi debesīs, kam sekos atrašanās bezsvara stāvoklī, brīvais kritiens atpakaļ un šūpošanās gumijās. Lidojuma augstums 20 metri.
  • Tarzāna Milzu šūpolēs cilvēks tiek iestiprināts drošības jostās, atvilkts 14 m augstumā un palaists vaļā ļaujot izbaudīt brīvo kritienu un iespaidīgu izšūpošanos.
  • Sēžot Trakajā rotorā Tev būs iespēja sasniegt neaizmirstamas izjūtas ritinoties lejup no kalna. Zeme, debess, zeme, vējš, saule, daba, adrenalīns un jautrība gan pieaugušajiem, gan bērniem. Trases garums - 80 metri.
Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Iespēja izvēlēties un izmantot divas no trim trakajām atrakcijām - Katapultu, Milzu šūpoles vai Trako Rotoru.
Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte iepriecinās bērnus jau no 7 gadu vecuma (Trakais Rotors no 120 cm, Katapulta no 35/40 kg. Milzu šupoles no 7 gadu vecuma), kas vēlās izbaudīt ekstrēmas aktivitātes un labi pavadīt laiku brīva dabā!
 
Piedzīvo trakulīgu atpūtu Siguldā!
 
 
 
 

Vieta

Sigulda

Apģērbs

Ērts apģērbs un apavi

Laiks

10 minūtes

Dalībnieki

1-2 personas

Laika apstākļi

Pakalpojums tiek sniegts, ja ir labvēlīgi laika apstākļi

Cita informācija

Sezona ilgst no 1.maija līdz 31. oktobrim. Parks atvērts katru dienu no plkst. 10:00 – 20:00. Rudenim tuvojoties ieeja Šķēršļu parkā 3 stundas pirms tumsas iestāšanās. Viss nepieciešamais aprīkojums Jums tiks iedots.

 Atsauksmes no mūsu klientiem (1)

Viktorija

Paliks atmiņā uz ilgu laiku.

1
rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies”), lai uzlabotu mājaslapas lietošanas pieredzi. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm