Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Sporta masāža (30 min.)

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Sporta masāža (30 min.)

Rīga
1 pers.

17,50 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
17,50 €

Sporta masāža 

Atjauno spēkus!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Tā ir dziļa muskuļu masāža, kur uzsvars tiek likts uz audu iesildīšanu, stiepšanu un pasīvajām kustībām locītavās. Masāža var kalpot gan kā muskulatūras sagatavošana fiziskajai slodzei, gan arī spēka un enerģijas atjaunošanai pēc tās. Sporta masāža piemērota cilvēkiem, kuri nodarbojas ar sportu vai spēku atjaunošanai pēc ilgas darba dienas.Masāžas stiprums tiek veikts atkarībā no cilvēka vēlmēm un sajūtām.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Sporta masāža 1 pers. / 30 min.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvana noderēs ikvienam sportistam!

Uzdāvini!


Informācija

Vieta

Rīga

Laiks

30 minūtes

Dalībnieki

1 persona

Cita informācija

Nepieciešama iepriekšēja pierakstīšanās.

Nav ieteicams masāžu apmeklēt šādos gadījumos: paaugstināta temperatūra, iesnas, stiprs klepus, ādas nieze vai kādi alerģiski izsitumi, nezināmas izcelsmes muguras sāpes ilgstošu laiku vai akūtas muguras sāpes, ādas saslimšanas, epilepsija, varikozas vēnas, ievietots sirds stimulators, sirds mazspēja vai kāda cita veida sirds saslimšanas, paaugstināts vai pazemināts asinsspiediens, pēc tikko izslimotas pneimonijas vai kāda cita veida elpošanas ceļu slimības, pēc mugurkaula operācijas, 4-5 mēneši pēc dzemdībām, grūtniecība.

 Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi

Atsauksmes no mūsu klientiem (Esi pirmais! )

rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.