VAIRĀKU MĒRĶU VAUČERS

Mūsu ieteiktā dāvana

Dāvanu karte Skaistumkopšanas salona „LE STUDIO“ apmeklējumam

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Dāvanu karte Skaistumkopšanas salona „LE STUDIO“ apmeklējumam

Rīga

Izvēlieties nomināla dāvanu kartes vērtību

25 € 50 € 75 € 100 €

25 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija

Skaistumkopšanas salona „LE STUDIO“ dāvanu karte

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Salons „LE STUDIO“ viens no plašākajiem un skaistākajiem saloniem Rīgā - piedāvā saviem klientiem plašu spektru skaistumkopšanas pakalpojumu - mums ir tiešām lieliska meistaru komanda - frizieri, manikīra un pedikīra meistari, kosmetologi, vizāžisti, masieri - un visi esam Jūsu rīcībā!

Mūsu kosmetologi piedāvā dažādas procedūras sejai, atbilstoši sejas ādas tipam, vecuma īpatnībām. Piedāvājam gan manuālās procedūras, gan procedūras, izmantojot Mary Cohr firmas CatioVital iekārtu (jonizācija, miostimulācija, liftings). Procedūrās tiek izmantota profesionālā Mary Cohr (Francija) firmas kosmētika. Tāpat tiek piedāvāta sejas un ķermeņa vaksācija, uzacu formas veidošana un korekcija, dažādas procedūras skropstām - skropstu ilgviļņi, Yumi Lashes, skropstu pieaudzēšana. Gatavojoties īpašiem notikumiem, piedāvājam dienas un vakara grimu. Piedāvājam arī procedūras ķermenim - gan ķermeņa ietīšanas, gan procedūras ar Mary Cohr iekārtu TecniSPA. Mūsu masieri piedāvā gan klasisko masāžu (viss ķermenis, mugura, vai kājas+pēdas), sporta masāžu, limfodrenāžas masāžu. Mums ir lieliska pieredzējušu friziermeistaru komanda - piedāvājam matu krāsošanu dažādās tehnikās, matu griezumus, ilgviļņus, taisnošanu, pieaudzēšanu, dažādas atveseļojošās procedūras matiem, vakara frizūras. Strādājam ar profesionālo kosmētiku no zīmoliem Wella, CHI, Paul Mitchell, Goldwell, Davines. Piedāvājumā arī dažādas procedūras rokām un kājām - klasiskais un aparātmanikīrs, pedikīrs. Akrila un gēla nagu pieaudzēšana, gēllakas. Piedāvājam arī SPA procedūru rokām, parafīna aplikācijas rokām un kājām. Strādājam ar zīmoliem CND, Kinetics, O.P.I.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

Jums būs iespēja izvēlēties Skaistumkopšanas salona piedāvātos pakalpojumus Jūsu dāvanu kartes vērtībā. Ja Jūsu izvēlētā pakalpojuma summa pārsniegs dāvanu kartes vērtību, Jums būs iespēja piemaksāt starpību salonā.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte būs fantastiska dāvana ikvienam, kas mīl sevi lutināt!

Uzdāviniet iespēju izvēlēties! 

 


Informācija

Vieta

Rīga

Laiks

1 apmeklējums. Ilgums atkarīgs no izvēlētā piedāvājuma

Cita informācija

Nepieciešama rezervācija! Sazinoties ar skaistumkopšanas salona administrāciju, lūdzam, informēt, ka Jums ir dāvanu karte no Dāvanu Serviss. Dāvanu kartes nominālvērtība jāiztērē vienā reizē. Ja Jūsu izvēlēto pakalpojumu summa pārsniegs dāvanu kartes vērtību, starpību Jums būs iespējams piemaksāt skaistumkopšanas salonā.Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi

24 no 269

Atsauksmes no mūsu klientiem (Esi pirmais! )

rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.