Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

SPA seanss Tavai sejai

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

SPA seanss Tavai sejai

Rīga
1 pers.

40 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
40 €

SPA seanss Tavai sejai

Padziļināts sejas kopšanas seanss!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Lai būtu paaugstināti labāks sejas ādas rezultāts, skaistuma institūts “Sothys” izstrādājis masāžas metodi “Digi – Esthetique”, kurā ietilpst akupunkūras punktu elementi, modelējošā un limfodrenāžas masāža. Šī metode palīdz labāk uzsūkties aktīvām vielām ādas šunās, harmonizē enerģētisko un veģetatīvo nervu sistēmu organismā. Procedūras sākumā Jūsu sejas āda tiks attīrīta no dekoratīvās kosmētikas, pēc tam sekos dziļā attīrīšana – pīlings. Turpinājumā tiks veikta vibrācijas masāža, kuras laikā atbrīvojas saspringtie sejas muskuļi, izmantojot atbilstoša seruma pielietošanu. Relaksējoša sejas masāža ar modelējošo krēmu baros un mitrinās Jūsu sejas ādu, tā kļūs samtaina un maiga. Sejas un dekoltē zonas maska tiks pielāgota Jūsu ādas tipam. Kamēr maska iedarbosies, tiks veikta relaksējoša galvas punktu un plaukstu masāža.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Sejas pīlings
  • Sejas masāža
  • Maska sejai un dekoltē zonai
  • Galvas punktu masāža
  • Plaukstu masāža

 Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte domāta ikvienam, kas vēlas īpaši parūpēties par savu sejas ādu! 

Lai skaistā sejā patiess smaids! 

 


Informācija

Vieta

Rīga

Laiks

1 stunda un 30 minūtes

Dalībnieki

1 persona

Cita informācija

Nepieciešama iepriekšēja rezervācija! Pakalpojums pieejams no 16 gadu vecuma!Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi

Atsauksmes no mūsu klientiem (Esi pirmais! )

rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.