Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Sildoša aroma masāža ar ēterisko eļļu kokteili

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Sildoša aroma masāža ar ēterisko eļļu kokteili

Rīga
1 pers.

50 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
50 €

Sildoša aroma masāža ar ēterisko eļļu kokteili

Izbaudi smaržu burvību!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Ēterisko eļļu rituāls- ekokūre tiem, kas vēlas saņemt pilnu SPA procedūras veldzējumu. Sveču gaisma, ēterisko eļļu dabīgais aromāts un individuāli pielāgota masāža tieši Jums! Aroma masāža apvieno divas ārstnieciskās funkcijas – masāžu un aromaterapiju. Jau procedūras laikā cilvēks sajūt enerģijas pieplūdumu un mazinās spriedze. Šo paņēmienu apvienojums palīdzēs atbrīvoties no bezmiega, depresijas un hroniskā noguruma. Turklāt aroma masāža labvēlīgi ietekmē arī ādu – tā piešķir ādai tvirtumu, baro, mitrina un tonizē to. Aroma masāža stimulē organisma atveseļosanas mehānismus, stimulē toksīnu izvadi, muskuļi kļūst tvirti un elastīgi, uzlabojas ādas tonuss. Masāžas un ēterisko eļļu duets uzlabo asins un limfriti, paralēli notiek ēterisko eļļu ieelpošana, kas pozitīvi ietekmē cilvēka noskaņojumu.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Aroma masāža 1 pers., 60min.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Šī dāvanu karte noderēs visiem ikdienā aizņemtajiem un steidzīgajiem, lai uz mirkli izrautos no dienas rūpēm un relaksētos.

Relaksējies un sasildies ar aroma masāžu!


Informācija

Vieta

Rīga

Apģērbs

Apģērbs pēc Jūsu izvēles.

Laiks

1 stunda

Dalībnieki

1 persona

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Nepieciešama iepriekšēja rezervācija!



Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi

Atsauksmes no mūsu klientiem (Esi pirmais! )

rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.