Saposts zirgs īpašiem svētkiem (1-10 pers., 1h, Katlakalns)

1 2 3 4 5 (0)

Saposts zirgs īpašiem svētkiem

Svinīgs piedzīvojums!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Tev ir kāzas vai vienkārši gribi pārsteigt kādu mīļu cilvēku?Dodies izjādē vai fotosesijā ar īpaši skaisti sapostu zirgu, varbūt vēlies bildināt savu darudzeni sēžot baltā zirgā ? Tagad to vari izdarīt stallī „Agates“,kas atrodās netālu no Rīgas. Bērnu pasākumiem būs saposta ruda poniju meitene-apmeklējumam nav ierobežots bērnu skaits. Pieejami sirms (balts ar dāboliem), bērs (brūns) zirgi. Viss pasākums notiks individuāli intruktora pavadībā.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Īpaši saposts zirgs Jūsu svinībām, ar kuru varēsiet doties izjādē vai svinīgā fotosesijā.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte būs piemērota īpašiem mirkļiem,svinībām, bērnu ballītēm!

Izbaudi īpašu mirkli!


Vieta

Rīga

Apģērbs

Aizliegts jāt uz zirgiem ar augstpapēžu kurpēm vai kleitām Apģērbam un apaviem jābūt ērtiem, lai var viegli pārvietoties

Laiks

1 stunda

Dalībnieki

1 persona

Laika apstākļi

Pakalpojums tiek sniegts, ja ir labvēlīgi laika apstākļi

Cita informācija

Visi dalībnieki tiek iepazīstināti ar drošības noteikumiem. Dalībnieku skaits nav ierobežots. Iepriekšēja pieteikšana vismaz 2 - 4 dienas.


rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.