Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Brauciens ar kanoe pa Gauju: Leiputrija - Carnikava

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Brauciens ar kanoe pa Gauju: Leiputrija - Carnikava

Ādažu novads
2-4 pers.

45 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
45 €

Brauciens ar kanoe pa Gauju: Leiputrija - Carnikava

Izbaudi patīkamu braucienu ar kanoe laivu!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Izbaudiet divatā vai kopā ar ģimeni: kanoe brauciens pa Gaujas lejteci - viegls, drošs un nesteidzīgs. Lēna straume, plata upe, laba laiva - brauciens piemērots arī ģimenēm ar bērniem. Braucienā būs iespēja apskatīt Gaujas lejtecei raksturīgās skaistās salas un sērītes, jauno Carnikavas gājēju tiltu (garāko Latvijā!), Ādažu vanšu tiltu un Carnikavas kanāla ieteku Gaujā. Bērnus noteikti iepriecinās iespēja redzēt gaigalas, pīles un citus ūdensputnus, kas lielā skaitā sastopami uz upes. Jūsu maršruts sāksies "Leiputrijā" un finišēs tieši pie Carnikavas Novadpētniecības muzeja.

Kas iekļauts piedāvājumā?

  • Vienas kanoe laivas noma;
  • 2 airi;
  • Peldveste katram ekipāžas dalībniekam;
  • Transfērs no finiša Carnikavā uz starta vietu „Leiputrijā“;
  • Brauciena ilgums 5 h , distance - aptuveni 20 km;

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvana piemērota nesteidzīgas aktīvās atpūtas un dabas mīļotājiem - arī cilvēkiem, kas iepriekš nav laivojuši, bet vēlētos to pamēģināt - droši un mierīgi.

Dodies patīkamā atpūtā!Informācija

Vieta

Ādažu novads

Apģērbs

Ērts apģērbs un apavi

Laiks

5 stundas

Dalībnieki

2 līdz 4 personas

Laika apstākļi

Sezona ilgst no maija līdz oktobrim

Cita informācija

 Nepieciešama iepriekšēja rezervācija!

Negaisa un ļoti stipra vēja apstākļos nav ieteicams pakalpojumu izmantot. Katrā ekipāžā jābūt vismaz vienai pilngadīgai atbildīgajai personai, kas būs atbildīga par iznomāto inventāru un pārējiem ekipāžas dalībniekiem. Maksimālais pieļaujamais pasažieru un kravas kopējais svars: 190 kg. Maksimālais pieļaujamais personu skaits laivā: 4 (no tiem vismaz viens, bet ne vairāk kā divi ir pieaugušie, kā arī līdzi drīkst doties 1 bērns (vecumā līdz 14 gadiem) vai 2 bērni (vecumā līdz 7 gadiem). Pakalpojumu nesniedz personām, kas atrodas apreibinošo vielu iespaidā.Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi

Atsauksmes no mūsu klientiem (Esi pirmais! )

rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.