Nesteidzīgs makšķerēšanas piedzīvojums (3 pers., 1 diena, Smiltene)

1 2 3 4 5 (6)

Nesteidzīgs makšķerēšanas piedzīvojums 

Miers un relaksācija, patīkams piedzīvojums!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Aizbēdziet no lielpilsētas uz mazo, skaisto Ziemeļvidzemes pilsētu Smilteni ar makšķeri pār plecu vai bez tās (ja nebūs iedosim!). Makšķerēšanas prieki garantēti, jo dīķī ir tik daudz zivju, ka copēs biežāk, kā citās ūdenskrātuvēs. Kas gan var būt labāks, kā nodoties makšķerēšanas priekam jautrā draugu sabiedrībā un pašiem grillēt zivis vakariņām, neaizmirstot pabarot arī kaķi ar svaigām zivtelēm. Uz lielām zivīm neceriet, bet makšķerēšanas prieks būs milzum liels, ja vien tu neesi makšķerēšanas profesionālis ar ļoti dārgu makšķeri un smalkiem vizuļiem, kurš gaida vairākus kilogramus smago lielo zivi.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Makšķerēšana 3 personām;
  • Ilgums viena diena.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte ir domāta ikvienam, kas vēlas baudīt nesteidzīgu atpūtu un patīkamu relaksāciju.

Lai patīkamas brīvdienas!


Vieta

Smiltene

Apģērbs

Apģērbs pēc Jūsu izvēles.

Laiks

1 diena

Dalībnieki

3 personas

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Pēc patīkami pavadītas dienas dabā, Jums būs iespēja nakšņot trīsvietīgā numuriņā, kurā ir 2 istabas. Brokastis un vakariņas nav iekļautas cenā. Par to Jums jāparūpējas pašiem. Ieteicamais rezervēšanas laiks 5 dienas iepriekš. Iespēja atpūsties viesu mājās būs no 13:00 – 12:00 nakamajā dienā.


rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.