Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Mysteria - atrodi atbildes!

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Mysteria - atrodi atbildes!

Rīga
2-4 pers.

50 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
50 €

Mysteria - atrodi atbildes!

Pārbaudiet savas spējas un loģisko domāšanu!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Tas būs kā kompjūterspēlē tikai atrodoties realitātē! Jūsu komandu ieslēgs istabā, kur, atrisinot daudzus āķīgus uzdevumus un mīklas un atrodot atslēgas, Jums 60 minūšu laikā būs jāizkļūst ārā no tās! Istabā būs vairāki priekšmeti un lietas, kas izkļūšanu no tās padarīs vēl aizraujošāku un interesantāku! Pārbaudiet vai esat gana veikli un attapīgi, lai paveiktu šo uzdevumu!

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Spēles apmeklējums 2-4 personām.
Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte iepriecinās ikvienu - draugus, ģimeni vai kolēģus, kam patīk aizraujošā veidā risināt dažādas mīklas un uzdevumus!
 
Pārbaudi sevi!

Informācija

Vieta

Rīga

Apģērbs

Apģērbs pēc Jūsu izvēles.

Laiks

1 stunda

Dalībnieki

2 līdz 4 personas

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Minimālais spēlētāju vecums ir 12 gadi, bet tikai kopā ar pieaugušajiem! Patstāvīgi spēlē var piedalīties no 16 gadu vecuma! Spēlei nepieciešama iepriekšēja rezervācija!Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi


Atsauksmes no mūsu klientiem (1)

Katerina

Bijām Mysteria istabā Ilūzija. Mums ļoti patika - logiska, intresanta. Palika labs iespaids :) Arī serviss uz vietas ir ok.

1
rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.