Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Lidojums ar „ Žiroplānu” (15 min.)

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Lidojums ar „ Žiroplānu” (15 min.)

Ādažu novads
1 pers.

55 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
55 €

Lidojums ar „Žiroplānu” (15 min.)

Izbaudi, ko nebijušu!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

„Žiroplāns” - tas ir kaut kas starp lidmašīnu un helikopteru, tam ir slēgta kabīne un propelleris, bet no aerodinamikas viedokļa šis      „Žiroplāns” ir pilnīgi patstāvīga ierīce. Ja esi adrenalīna cienītājs un jau esi izmēģinājis lidojumus ar deltaplānu, lidmašīnām, paraplāniem, tad šī aktivitāte noteikti ir tā, kas jāizmēģina un jāpiedzīvo vēl jaunas un nebijušas emocijas. „Žiroplāns” lidaparātā var lidot ar pilotu-instruktoru,kā arī ir iespējama arī apmācība pēc lidojuma. Izbaudiet ko nebijušu un paverieties uz Rīgu no cita skatu punkta! Lai emocijām un piedzīvojumiem bagāts lidojums!  

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

Piedāvājumā iekļauts 15 minūšu lidojums ar ar „Žiroplānu”.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte būs piemērota dāvana ikvienam, kas ir aktīvās atpūtas un lidojumu cienītājs!

Izbaudiet patīkamas emocijas!Informācija

Vieta

Ādažu novads

Apģērbs

Ērts apģērbs un apavi atbilstoši laika apstākļiem.

Laiks

15 minūtes

Dalībnieki

1 persona

Laika apstākļi

Aktivitātes sezona no 1. maija līdz 1. novembrim (sezonas ilgums var mainīties)

Cita informācija

Nepieciešama iepriekšēja rezervācija!

Lidot nedrīkst: alkohola reibuma stāvoklī; ja svars ir lielāks par 120 kg; grūtnieces (jūsu pašu drošības dēļ); ja ir sirds-asinsvadu vai nervu sistēmas slimības.

Lidot iespējams no 14 gadi vecuma, tikai ar vecāku klātbūtni. Pirms lidojuma ieteicams konsultēties ar savu ģimenes ārstu, lai pārliecinātos, ka nav veselības ierobežojumu lidošanai.

Pilotam, kas veic lidojumus, ir pieredze un liels ikgadējo veikto lidojumu skaits.Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi

Atsauksmes no mūsu klientiem (Esi pirmais! )

rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.