Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Izjūti skeletona ātrumu Siguldas kamaniņu trasē (1 pers.)

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no sarksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Izjūti skeletona ātrumu Siguldas kamaniņu trasē (1 pers.)

Sigulda
1 pers.

20 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija

Izjūti skeletona ātrumu 

Izjūti skeletona ātrumu ekstremālā braucienā ar „zaļo vardi”!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

„Zaļā varde” ir speciāli izveidots skeletonam līdzīgs veidojums, taču drošāks un ērtāks, kā skeletons. Ar šo veidojumu brauc guļot uz vēdera kā skeletonā, tas veidots no mīksta materiāla ar lodziņu priekšā. Aktivitāte ir aizraujoša un iecienīta īsta ekstrēma cienītāju vidū!

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Brauciens ar ''zaļo vardi'' paredzēts 1 personai

Kam dāvanu karte ir paredzēta?   

Dāvanu karte ir paredzēta ikvienam, kurš vēlas sajust skeletona ātrumu un doties pozitīvā piedzīvojumā!

Prieks, adrenalīns un azarts, dodies piedzīvojumā!


Vieta

Sigulda

Apģērbs

Drēbēm ziemas sezonā būtu jābūt siltām

Laiks

1 brauciens

Dalībnieki

1 persona

Laika apstākļi

Sezona ilgst no novembra Līdz aprīlim (sezonas ilgums var mainīties)

Cita informācija

Brauciens ar ''zaļo vardi'' paredzēts divam personam -  šī dāvanu karte paredzēta vienai personai, tas nozīmē, ka Jums nepieciešams sagaidīt otru personu, kas dosies ar Jums ekstrēmā piedzīvojumā!  Ar „zaļo vardi” Jūs varēsiet braukt, ja nebūsiet iepriekš lietojis alkaholu vai citas apreibinošas vielas. Šī aktivitāte var būt bīstama Jūsu veselībai (risks saistīts ar ievainojumiem vai pat dzīvību).


Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi


Eksperta atsauksme:

Iveta

Daudz reižu bija sanācis būt Siguldas bobsleja un kamaniņu trasē vērojot sacensības, vienmēr galvā ienāca doma, nez kā tas būtu traukties lejup ar skeletonu. Tā nu šī doma abiem ar draugu nelika mieru un iegādājāmies šo dāvanu karti braucienam ar “zaļo vardi”, jeb iespēju izbaudīt skeletona braucienu. Iepriekš sazinājāmies ar pakalpojumu sniedzēju un uzzinājām, par dienu kad notiek šie braucieni – iekšēji milzīgs gandarījums, ka esam jau soli tuvāk , lai izbaudītu šo piedzīvojumu. Pienāca mūsu elpu aizraujošā piedzīvojuma diena, devāmies uz Siguldu un visu laiku, ko pavadījām ceļā, domājām, kā nu būs, vai būs bailīgi vai būs tiešām tik ātri, vai varbūt nemaz tik ātri un bailīgi nebūs. Ieradāmies trasē, braukt gribētāju bija daudz, sākotnēji paskatījāmies kā sokas pārējiem, un dzirdot kliedzienus, spiedzienus, vai n o sajūsmas vai no bailēm, iekšēji sāka rasties satraukums.. Jāatzīst, ka satraukums manāms bija tikai man, puisis man ir īsts adrenalīna un ekstrēmo aktivitāšu piekritējs un vien pasmaidīja par manu satraukumu. Tas brīdis bija pienācis, instruktors mūs paaicināja, iedevām dāvanu karti un mums palūdza iegulties “zaļajā vardē”, tika dotas instrukcijas, kur turēties, ko darīt un ko nedarīt.. pēc instrukcijas mūsu zaļā varde tika iestumta un piedzīvojums varēja sākties.. Tādu adrenalīna devu sen nebiju jutusi, pirmajā mirklī no satraukuma pat acis nevēru vaļā, jo šķita, ka tad taču būs bailīgāk Pēc pirmās virāžas acis jau atvērtas un sajūsmas saucieni dzirdami. Ja sākumā šķita, ka ātrums ir ļoti ātrs, tad pēc neilga laika jau galvā bija doma “varētu taču ātrāk” . Brauciens ar zaļo vardi, jeb skeletonu bija patiesi liels emociju piedzīvojums. Noteikti to darīsim vēlreiz un dāvināsim draugiem! Paldies Jums par šo iespēju izmēģināt šo piedzīvojumu!


Atsauksmes no mūsu klientiem (6)

Gints

Izcila dāvana tiem, kuriem patīk adrenalīns!! Tiem, kuri baidās - nav nekāda iemesla baidīties - pilnīgi muļķudroša izklaide :)

Eva

Interesanta atrakcija, bet ātrums nebija pārāk liels laikapstākļu dēļ. Jārēķinās, ka jāstāv diezgan ilgi "dzīvajā" rindā.

Alvils

Paldies!

Pasākums atbilda gaidītajam notika laikā un esmu apmierināts, turpmak arī labprāt izmantotu šada veida aktivitātes.

Baiba

Paldies, ka piedāvājat cilvēkiem uzdāvināt lieliskas emocijas! Pēc manas pašas lūguma draugi man vārda dienā uzdāvināja iespēju izbaudīt skeletona ātrumu. Nobrauciens bija patiešām elpu aizraujošs:)! Izkāpjot no "zaļās vardes" kājas tā trīcēja, ka tikko varēju noturēties:) Esmu tiešām ļoti, ļoti priecīga:)) Un šo nobraucienu dāvanas formātā atcerēšos visu mūžu:) No sevis varētu vēl piebilst, ka varbūt varēja kaut kur uz rezervācijas biļetes, vai kaut kur mājas lapā pierakstīt, ka šo braucienu jāveic ar kādu kopā, jo vardē ir paredzētas vietas diviem cilvēkiem. No informācijas mājas lapā var saprast, ka tas būs individuāls brauciens. Labi, ka manā reizē bija vēl viens cilvēks, kurš arī gribēja izbaudīt šo braucienu. Bet tā viss baigi forši:) Lai veicas! Un noteikti vēl izmantošu jūsu foršos pakalpojumus!

Ineta

Labdien! Jāsaka, ka manu draudzeņu izraudzītā dāvanu sniedza patiesu prieku... Īpašu rozīnīti piešķīra Martina un Tomasa Dukuru satikšana trasē (tas gan laikam ir veiksmes gadījums). Par pašu nobraucienu runājot - prieka, adrenalīna un azarta deva saņemta. Pārsteigta biju tikai par to, ka "zaļajā vardē" vieta paredzēta 2 cilvēkiem, un tāda iespēja kā nobraukt vienatnē nemaz nav iespējama, tā ka nācās piemeksāt par sev tuvu cilvēku līdzbraucēju, lai prieki nav jābauda ar svešu cilvēku kopā (prieku gan tas nemazināja, jo bez līdzbraucēja atbalsta pleca laikam būtu tik ļoti pārbijusies, ka būtu beigta ). Varbūt ieteiktu veikt uz dāvanu kartes kaut kādu atzīmi par to, ka brauciens paredzēts diviem vienlaicīgi, jo cilvēki jau mēdz būt dažādi... Bet man patika, esmu sajūsmā, un ar ģimeni jau briestam nobraucienam ar bobu... Paldies!

1 2
rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.