Izbēgšana no Pērnavas cietuma

1 2 3 4 5 (1)

Izbēgšana no Pērnavas cietuma

Vai jūs spētu izbēgt no Pērnavas cietuma?

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Leģenda vēsta, ka cietums, no kura Jums nāksies izbēgt, slēpj sevī daudz dažādu noslēpumu par personām, kuras tur bijušas ieslodzītas. Lielākā daļa ieslodzīto, kuri šeit turēti ir bijuši ar smagām psiholoģiskām problēmām. Saņēmuši pašu bargāko sodu – ieslodzījumu, ieslodzītie izkrāsoja cietuma kameru sienas pēc saviem ieskatiem un trakajām idejām. Sienas ir izrotātas ar pašu trakāko fantāziju augļiem, psihiski slimu fanātiķu un slepkavu darbi redzami šeit uz sienām, kas liks šausmināties pat tiem, kuriem ir stipri nervi. Bet ieslodzītie nav vienīgie kuri atstājuši īpašu noskaņu šim cietumam… Ieslodzītie kopā ar cietumu tagad ir atstāti pagātnē un mūsdienas ir devušas savu artavu cietuma izskatam. 

Pērnavas bijušā cietuma telpās ir izveidots lielākais kvestu – izbēgšanas spēļu istabu komplekss Skandināvijā. Šāda veida izbēgšanas istabas Jūs neatradīsiet nedz Norvēģijā, nedz Zviedrijā, Dānijā, Somijā vai Lietuvā. Lai izbaudītu, kā tas ir izbēgt no cietuma – Jums jādodas uz Pērnavas cietumu! Kopumā šajā spēlē var piedalīties līdz pat 24 personām.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

Jums ir 3 stundas laika, lai izbēgtu. Lai bēgšana būtu veiksmīga, Jums būs nepieciešama cietuma apsargu palīdzība, īpaši to apsargu, kuri zina cietuma slepenākos noslēpumus un kuriem patīk ņemt “kukuļus”.

Kam dāvanu karte domāta?

Dāvanu karte būs domāta ikvienam, kas vēlas pārbaudīt seriālu cienīgu piedzīvojumu!

 Vai Tu spēsi izbēgt no īsta cietuma, kuru apsargā cietuma sargi?


Vieta

Pērnava

Apģērbs

Ērts apģērbs un apavi

Laiks

3 stundas

Dalībnieki

1 persona

Cita informācija

Nepieciešama rezervācija!

 


rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.