Gardā šokolādes SPA kūre

1 2 3 4 5 (80)
Rīga
1 pers.

22 € 43 € -49%

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija

Gardā šokolādes SPA kūre

Izbaudiet šokolādes veselīgo iedarbību!

Kāpēc šis piedavājums ir īpašs? 

Procedūras laikā ķermenis tiek noklāts ar īstu siltu šokolādi. Tiek veikta visa ķermeņa relaksējoša masāža un procedūras noslēgumā – šokolādes ietīšana. Šokolādes masāža tiek veikta ar vieglām, slīdošām, ritmiskām kustībām, atbrīvojot organismu no uzkrātās spriedzes. Tas ir lielisks veids, kā palutināt ādu, to barojot, mīkstinot un tonizējot. Kakao veicina laimes vielas endorfīna izstrādāšanos smadzenēs, kas remdina sāpes, atbrīvo no negatīvām emocijām, novērš nogurumu un visbeidzot vērš laimīgāku. Masāža notiek sveču gaismā, skanot relaksējošai mūzikai.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Ķermeņa masāža ar šokolādi;
  • Ķermeņa ietīšana šokolādes aplikācijā;
  • Tēja vai kafija (pēc procedūras);
Kam dāvanu karte ir domāta?
 
Dāvanu karte ir domāta ikvienam, kas vēlas sevi palutināt ar gardās šokolādes masāžu un uz mirkli aizmirst par ikdienas steigu.
 
Izbaudi šokolādes dāvāto spēku!
 

Vieta

Rīga

Apģērbs

Apģērbs pēc Jūsu izvēles.

Laiks

1 stunda

Dalībnieki

1 persona

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Procedūra pieejama no 14 gadu vecuma.Atsauksmes no mūsu klientiem (7)

Vivita

Paldies, bija ļoti jauki. Interjers mājīgs, masiere un pārējie darbinieki atsaucīgi un laipni. Masāža bija lieliska, es guvu baudījumu :)

Sanita

Liels paldies par sniegto iespēju kaut uz stundiņu aizmirsties un ieslīgt siltā šokolādes aromātā :) Paldies arī masierei!

Anna

Bija vienkārši kolosāli!!! Prieks, ka atrada priekš manis laiku tajā pašā dienā (nezvanīju laicīgi, lai rezervētu laiku). Tik tiešām uz stundu var atslēgties no ikdienas! Liels paldies masierei Agnesei(Kr. Barona ielas SPA) par foršajām sajūtām!

Olga

Jauka , relaksējoša SPA Debesis šokolādes masāža. Paldies!

Карина

Добрый день! Подарочную карту мне подарили, сама ещё не покупала у вас. Но собираюсь это сделать, очень удобно и считаю это лучшим подарком. Сам человек не всегда себя балует, а с помощью подарка обязательно воспользуется такой возможностью. Массаж мне понравился, особенно отношение мастера Маргриты и её работа. Спасибо Вам за такой сервис! Хорошего дня!

1 2
rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies”), lai uzlabotu mājaslapas lietošanas pieredzi. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm