Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Burbuļfutbola spēle draugu kompānijai

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Burbuļfutbola spēle draugu kompānijai

Visā Latvijā
10 pers.

130 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
130 €

Burbuļfutbola spēle draugu kompānijai

Jautrai un aktīvai laika pavadīšanai!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Burbuļfutbols ir lielisks izklaides veids draugu kompānijai, sporta spēlēm, vecpuišu ballītēm, dzimšanas dienām, korporatīvajiem pasākumiem un ne tikai! Burbuļfutbolā praktiski nav noteikumu. Tas atvieglo spēles gaitu un padara to aizraujošu un neparedzamu. Šis sporta veids jau ir ieguvis ļoti lielu popularitāti daudzās pasaules valstīs.  Tiek veidoti turnīri gan sievietēm, gan vīriešiem. Spēlējot burbuļfutbolu, gūsi gan adrenalīna devu, gan pozitīvas emocijas. Tas saliedē komandas un vieno cilvēkus!

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Burbuļfutbola inventāra un bumbu noma uz 2 stundām Jūsu izvēlētā vietā (iepriekš saskaņojot ar pakalpojuma sniedzēju, pēc rezervācijas pakalpojuma sniedzējs aprēķinās papildus maksu par piegādi, atkarībā no klienta izvēlētās vietas attāluma.);
  • Spēle 10 personām (uz laukuma vienlaicīgi atrodas 10 personas, spēlētāju maiņu skaits nav ierobežots);
  • Pakalpojums pieejams gan vasaras sezonā, gan ziemas sezonā (iekštelpās).

Kam dāvanu karte ir domāta?

Šī dāvanu karte ir lieliska iespēja komandas, draugu vai ģimenes kopā sanākšanai!

Atpūties kopā ar BB Burbuļiem!


Informācija

Vieta

Visā Latvijā

Apģērbs

Sportisks apģērbs, kurā viegli kustēties un skriet.

Laiks

2 stundas

Dalībnieki

10 personas

Laika apstākļi

Visu gadu

Cita informācija

Vecuma ierobežojumu nav, tomēr ir ražotāju ieteicamais auguma ierobežojums no 1.65m, lai pilnvērtīgāk varētu izbaudīt atrakciju. Pakalpojuma sniedzējs neatbild par spēlētāja veselības stāvokli, tāpēc katram spēlētājam ir jāizvērtē savas spējas un veselības stāvoklis. Nepieciešamības gadījumā konsultējieties ar savu ārstu. Pēc rezervācijas pakalpojuma sniedzējs aprēķinās papildus maksu par piegādi, atkarībā no klienta izvēlētās vietas attāluma. Par vietas izvēli varat konsultēties arī ar pakalpojuma sniedzēju.Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi

24 no 1028

Atsauksmes no mūsu klientiem (Esi pirmais! )

rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.