Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Bezceļu brauciens ar kvadraciklu (2 pers., 1 kvadracikls, 1h)

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Bezceļu brauciens ar kvadraciklu (2 pers., 1 kvadracikls, 1h)

Ādaži
2 pers.

90 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
90 €

Piedzīvojumu brauciens ar kvadarcikliem

Atklāj jaunu hobiju!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Pa ceļiem un neceļiem, cauri upītēm un pāri grāvjiem, kalniem un lejām: aicinām Jūs izbaudīt īstu bezceļu braucienu ar īstu bezceļu kvadriciklu. Brauciena laikā varēsit aplūkot arī daļiņu bijušās PSRS armijas poligona un Padomju armijas atstātos vēstnešus kā arī skaistus dabas objektus visapkārt. Braucienu pavadīs zinošs pavadonis, ar kuru arī var vienoties par vēlamo brauciena grūtības pakāpi. Brauciens aizraus gan motoru rūkoņas un dubļu mīļotājus, gan arī skaistu dabas skatu cienītājus. Ja vēlaties, braucienu var rīkot arī kā ekskursiju ar pieturām pie dažiem no ievērojamākajiem apkārtnes apskates objektiem.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

Piedāvājumā iekļauts stundas brauciens ar vienu kvadraciklu divām personām.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte domāta ikvienam, kas vēlas izbaudīt bezceļu braucienu ar kvadraciklu!

Izbaudiet piedzīvojumu!


Informācija

Vieta

Ādaži

Apģērbs

Drēbēm būtu jābūt ērtām, lai varētu viegli pārvietoties

Laiks

1 stunda

Dalībnieki

2 personas

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Pirms brauciena tiks sniegta kvadriciklu vadības instruktāža, kā arī noslēgts divpusējs līgums. Pie kvadriciklu stūres aizliegts sēsties alkohola reibumā. Lai dotos braucienā, nav nepieciešamas autovadītāja tiesības, jo brauciens nenotiek pa koplietošanas ceļiem un maršruts ir vienkāršs, tomēr ja nekad iepriekš neesat vadījis motorizētu transporta līdzekli, lūgums rūpīgi pārdomāt vai lielais kvadricikls Jums būs „pa spēkam”. Ja ar kvadriciklu plānojat braukt pirmo reizi, rekomendējam iesākumā pamēģināt 15 minūšu iepazīšanās braucienu. J Minimālais vecums: 18 gadi; Minimālais auguma garums: 1,50 m.Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi

24 no 938

Atsauksmes no mūsu klientiem (Esi pirmais! )

rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.