Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Brauciens ar jahtu „Turaida” - prieks, ko neaizmirst

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Brauciens ar jahtu „Turaida” - prieks, ko neaizmirst

Rīga
1-10 pers.

119 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija

Brauciens ar jahtu „Turaida” - prieks, ko neaizmirst

Ļaujies ūdens un vēja dotajai enerģijai- dodies DIVU STUNDU ilgā izbraucienā ar buru jahtu Turaida DARBA DIENĀS (no pirmdienas līdz ceturtdienai).

Brauciens ar jahtu būs gan pārsteidzoša dāvana, gan arī lielisks piedzīvojums draugu, ģimenes vai kolēģu lokā.

Buru jahta Turaida, kas ir Polijā radītās Taurus klases pārstāve, vienlaicīgi var uzņemt līdz 10 personām. Jahtas salonā ir galdiņš, kā arī neliela virtuve ar izlietni. Jahta Turaida ir ne vien ātra, bet arī ērta- jahtas priekšpusē esošais plašais klājs ļaus baudīt patiesi aizraujošus mirkļus visiem izbrauciena dalībniekiem. Izbrauciens ļaus Jums pilnvērtīgi izbaudīt vakaru, nododoties vējam un ūdens šalkoņai.

Šis brauciens pieejams DARBA DIENĀS (no pirmdienas līdz ceturtdienai). Jahtas bāzes vieta atrodas Lielupē - no tās tad arī iesākas brauciens.

Brauciens ar jahtu lieliski papildinās ne vien draugu vai ģimenes pasākumu, bet arī piešķirs romantisku gaisotni divvientulības meklētājiem.

Brauciens ar jahtu Turaida var būt lieliska kāzu dāvana, kā arī saviļņojošs pārsteigums mīļotajam cilvēkam. Izbaudi prieku, ko sniedz pilnvērtīga, emocijām piesātināta atpūta uz jahtas Turaida- tie ir mirkļi, kas paliks atmiņā vēl ilgi.
Izbrauciens var arī papildināt kādus svētkus, padarot tos krāšņākus- tas var būt daļa no dzimšanas dienas, uzņēmuma gadadienas un vēl un vēl. Tomēr labām lietām jau nevajag iemeslu- iepriecini sevi un citus ar braucienu, lai dažādotu ikdienu.

Meklē aizraujošu dāvanu? Brauciens ar jahtu Turaida būs lieliska izvēle.

  • Gūsti dāvināšanas prieku, pasniedzot dāvanu, kas paliks atmiņā.
  • Dāvanas saņēmējs šo dāvanu karti varēs izmantot 12 mēnešu laikā. Jāpiebilst gan, ka brauciens ar jahtu pieejams gada siltajā sezonā, un tikai darba dienās.
  • Dāvanu karte ir ērti un ātri noformējama, bet arī saņemama- ja tā nepieciešama steidzami, vari to noformēt kā e-dāvanu un jau pēc minūtes saņemt savā e-pastā. Pastāv arī citas dāvanas piegādes iespējas- piemēram, ar kurjeru vai Latvijas Pasta starpniecību. Tāpat dāvanu iespējams saņemt arī DāvanuServiss.lv saliņās T/C Rīga Plaza un T/C Spice. Īpašu dāvanu izlasi meklē mūsu stendos Maxima XX un Maxima XXX lielveikalos visā Latvijā, kā arī Rīgas Valters un Rapa grāmatnīcās (T/C Domina, T/C Sky and More un Aspazijas būlvarī.

Ļaujies viļņiem un vējam uz buru jahtas Turaida!


Vieta

Rīga

Apģērbs

Apģērbs pēc Jūsu izvēles.

Laiks

2 stundas

Dalībnieki

1 līdz 10 personas

Laika apstākļi

Atkarīgs no laikapstākļiem

Cita informācija

Šis brauciens ir pieejams DARBA DIENĀS (no pirmdienas līdz ceturtdienai)! Braucienu jāpiesaka ne vēlāk kā 1 nedēļu iepriekš. Brauciena rezervāciju ir iespējams atcelt/ pārcelt ne vēlāk kā 1 nēdeļu pirms iepriekš pieteiktā brauciena datuma. Prētējā gadījumā, pakalpojums tiek uzskatīts par sniegtu un dāvanu karte par izmantotu. Lūgums iepazīties ar jahtas nomas noteikumiem šeit: http://www.arjahtu.lv/jahtas-nomas-noteikumi/.


Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi

24 no 1052

Atsauksmes no mūsu klientiem (1)

Ilze

Ļoti jauki pavadījām vakaru uz jahtas "Turaida"! Iespaidi ir neaprakstāmi. Burvīgs saulriets, jūras viļņi un romantika garantēta.

1
rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.