Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Atpūta un fotosesija uz jahtas

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Atpūta un fotosesija uz jahtas

Jūrmala
2-4 pers.

200 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
200 €

Atpūta un fotosesija uz jahtas

Sajūtiet maģiskus mirkļus!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Fotosesija uz buru jahtas - tā ir unikāla iespēja atpūsties un iegūt fantastiskas profesionāla fotogrāfa bildes. Izbrauciena laikā jūs izbaudīsiet Lielupes upes apkārtni un Rīgas jūras līča vilinošo šarmu. Daba atraisīs jūsu iekšējo skaistumu, jūras atmosfēra mijiedarbībā ar vēju ļaus jums izjust laimi un prieku. Maģiskos brīžus un jūsu atpūtu iemūžinās profesionāla fotogrāfe Viktorija Paegle (https://www.facebook.com/ViktorijaPaeglePhotography/). Jūs iegūsiet profesionālas fotogrāfijas ar elpu aizraujošiem dabas skatiem.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

Piedāvājumā ietilpst divu stundu jahtas noma un fotosesija pie profesionāla fotogrāfa.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte būs piemērota dāvana tiem, kas vēlas baudīt fantastisku atpūtu un iemūžināt skaistos mirkļus!

Izbaudiet!


Informācija

Vieta

Jūrmala

Apģērbs

Apģērbs atbilstoši laika apstākļiem. Papildus, pirms fotosesijas fotogrāfe nokonsultēs Jūs par piemērotāko apģērba izvēli fotosesijai.

Laiks

2 stundas

Dalībnieki

2 līdz 4 personas

Laika apstākļi

Pakalpojums ir pieejams burāšanas sezonas laikā: no maija sākuma līdz septembra beigām. Stiprā lietus un vēja laikā pakalpojums netiek sniegts.

Cita informācija

Nepieciešama rezervācija!

Pakalpojums ir pieejams burāšanas sezonas laikā: no maija sākuma līdz septembra beigām. Stipra lietus un vēja laikā pakalpojums netiek sniegts. Uz jahtas klāja nedrīkst ienest sarkanos vīnus.

 

 Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi

24 no 1142

Atsauksmes no mūsu klientiem (Esi pirmais! )

rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.