Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

AvioSim

Vai vēlies lidot ar vienu no populārākajiem lidaparātiem, ko ieskauj panorāmas ekrāni? Izbaudi lidojumam līdzīgu pieredzi, neatraujoties no zemes. Ceļo virtuāli uz jebkuru no pasaules vietām. Izvēlies dažādas lidostas un piedzīvo satriecošus skatus ar precīzu skaņas simulāciju, kas rada identisku, pacilājošu lidojuma atmosfēru. Mācies lidot ar apmācīta pilota palīdzību. Izpildi manevrus izlidošanu un piezemēšanos.
Izkārtojums
Lidojumi ar profesionālo Lidmašīnas Simulatoru. ''AvioSim'' piedāvā lielisku iespeju iejusties profesionāla pilota lomā. Lidojums vienā no populārākajiem lidaparātiem , ko ieskauj panorāmas ekrāni un vari justies ka realitātē, neatraukoties no zemes. Pārslīdi pār Eifeļtorni, piezemējies Rīgas lidostā sniegā, aizskar palmu kokus saules skūpstu pielietajā Bali. Pārņem kapteiņa vadību dienā vai naktī, sniegā, vētrā vai skaidrā laikā, sānuvējā vai mierīgos laikapstākļos un ceļo virtuāli uz jebkuru no pasaules vietām. ''AvioSim'' ļauj izvēlēties dažādas lidostas un piedzīvot satriecošus skatus ar precīzu skaņas simulāciju, kas rada identisku, pacilājošu lidojuma atmosfēru. Lidojums notiek apmācīta pilota klātbūtnē, kurš ļaus izpildit manevrus, izlidošanu un piezemēšanos. Piedzīvojums atrodas Aeronautikas Institūtā, Rīgā

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!