Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

WOOD RELIGION BARBER SHOP

"Wood Religion Barber Shop" piemīt īsteni aristokrātiska aura un tas ir pirmais barber shops Latvijā, kas darbību uzsācis 2013. gadā, un ir augstu novērtēts gan latviešu, gan ārzemju viesu vidū. Vīriešu frizētavas profesionālie speciālisti, kas piekopj gadiem ilgas tradīcijas, spēs atrast vispiemērotākos matu griezumus un bārdas formas, apmācīt kā tos kopt ikdienā, kā arī palutināt ikviena vecuma vīrieti.
Izkārtojums
"Wood Religion Barber Shop –tas ir vīriešu klubs, pirmklasīga vīriešu frizētava un kopiena vienuviet, un nu jau to var dēvēt arī par kustību. Jau kopš atvēršanas Wood Religion vainagojas fenomenāliem panākumiem un saņem lielu mediju, īstas vīriešu kultūras cienītāju un mīlētāju uzmanību gan Latvijā, gan ārpus tās. “Wood Religion” ir pirmais barberšops Latvijā, ko 2013. gadā dibinājis Edgars Rozenvalds. Mūsu fundamentālās vērtības sevī iekļauj mīlestību pret mūsu klientiem, augstas kvalitātes servisu un senas nozares tradīcijas. Wood Religion ir patiesi leģendāra vieta, kuru tūristi ierindo pie vienām no obligāti apmeklējamajām vietām sava ceļojuma laikā, tā pat kā “Laima” saldumu un Balzāma degustācija kā arī Brīvības pieminekļa apskate. Jūsu brauciens nebūs pilnvērtīgs, ja nebūsiet apmeklējuši senāko Barbershop Latvijā. Jums tas ir jāredz un jāizbauda!

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!