Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

WINDAU WINES

Windau Wines Veikaliņā Jums būs iespējams nesteidzoties izdzert glāzi vīna vai sidra, tāpat ir iespējams nogaršot un iegādāties Ventspilī tapušos vīnus un stipros dzērienus pa īpašām cenām. Lieliska iespēja nesteidzīgā gaisotnē izbaudīt dažādu garšu baudījumu gan ar vieglākiem, gan stiprākiem alkohola izstrādājumiem.
Izkārtojums
Pašā Ventspils sirdī – Ventspils tirgū, atrodas Ventspils vīna darītava „WINDAU WINES“, kurā uz vietas top vīni, sidri, dzirkstošie vīni un stiprie dzērieni. Dzērieni top no Ventspils apkārtnē ievāktajām ogām, augļiem, ziediem un pat no bērzu sulas. Savukārt īpaši garšīgie medus produktu vīni un stiprie dzērieni nāk no vīndara dzimtenes- Lubānas, kur ar biškopību nodarbojas vīndara tēvs un brālis.

Īpaši pazīstams un iecieniets ir Bērzu sulas vīns- vīns, kas ir aizceļojis uz vistālākajām pasaules vietām, kā piemēram, Japāna, Austrālija, Jaunzēlande, ASV, Francija, Vācija, Krievija u.c. Vīna darītavas sortiments ir mainīgs, patstāvīgi piedāvā vairāk kā piecus dažāda veida vīnus, un vairāku veidu liķierus, brandvīnus, brendiju,kalvadosu (ābolu brendijs), džinu un pat viskiju. Piedāvā degustācijas ar vīna darītavas apskati, iepazīšanos ar vīna darīšanas procesu un nobaudīt 3 dažādus dzērienus. Grupām vai individuāliem interesentiem piedāvā arī vīna degustācijas, degustacijām nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās! Tāpat iespējamas izbraukuma degustācijas uz Jūsu izvēlēto vietu!


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!