Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

VR room

Ja Tev apnikusi ikdienas pelēcība un pilsētas steiga, tad "VR Room" virtuālās realitātes spēles būs tevi ideāli piemērotas. "VR Room" varēsi pilnībā izjust virtuālo potenciālu, mājīgā un privātā atmosfērā, kas sniegs vel nebijušas emocijas! "VR Room" būs iespējams noorganizēt arī dzimšanas dienas svinības vai korporatīvos pasākumus kolēģiem. Lieliska dāvana draugiem vai ģimenei!
Izkārtojums

VR Room piedāvā aizmukt no reālās dzīves un ļauties virtuālajai realitātei. VR Room atpūtas istaba piedāvā mājīgu atmosfēru, kurā justies brīvi un būs perfekta vieta, dzimšanas dienas ballītēm, korporatīvajiem pasākumiem vai izklaidēm kopā ar draugiem un ģimeni. Ballīšu ietvaros būs iespēja ne tikai iegrimt virtuālajā pasaulē, bet arī uzspēlēt kādu novusa spēli līdzpaņemtajā kompānijā.
VR Room inventārā ir 4 virtuālās realitātes sistēmas un PS4 ar kurām būs iespējams izspēlēt vairākas spēles, kas ir VR Room arsenālā. Starp plašo spēļu klāstu atradīsi – šausmu spēles, sporta spēles, šaušanas, mūzikas, amerikāņu kalniņu, lidošanu un vēl daudzas citas spēles, no kurām atradīsi sev vismīļāko. Labākai pieredzei atpūtas istaba ir nodrošinājusi audio sistēmu, kas piepildīs Jūs ar visdažādākajām emocijām.
Ja Tev ir apnikusi pelēkā pilsētas steiga, nāc uz VR Room un ļaujies virtuālās realitātes pasaulei.


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!