Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Lantus

Ļaujies pirtnieka pērienam, izvārties rasainajā pļavas zālē vai veldzējies piemājas dīķī. Sajūti, ka dzīve ir ziedoša pļava! Lai ķermenis izgaršo šokolādi vai medu, baudi lauku piena vannu un karsējies karstā ūdens baļļā, klausoties lauku klusumā. Brauciet noskalot ceļa putekļus un atpūtināt dienas laikā nogurušos locekļus.
Izkārtojums
Atjaunota lauku sēta "Lantus" atrodas vienā no gleznainākajām Latvijas vietām netālu no Burtnieku ezera, Bērzaines pagastā. Iekoptā lauku sētas ainava, ēkas, interjers rada noskaņu par latvisku vidi. Viesiem tiek piedāvāts atpūsties mājīgās istabiņās, kurās savienots senatnīgais ar moderno harmoniskā saskaņā. Saimniece gatavo latviskus lauku ēdienus, maksimāli izmantojot pašu vai apkārtējo uzņēmumu pieejamos produktus. Lauku sēta ir piemērota vieta ķermeņa un gara attīrīšanai un spēcināšanai, baudot dažādas SPA procedūras, pirtnieka pērienu un peldi piemājas dīķī. Aktīvās atpūtas piekritējiem tiek piedāvātas sezonai atbilstošas sportiskās aktivitātes, kā arī izklaides iespējas visai ģimenei. Lauku sēta aicina sarīkot svinības ar gardām maltītēm un lauciniecisku eleganci, kā arī nosvinēt kāzas pēc senlatviešu tradīcijām. Lauku mājas "Lantus" ir vieta, kur tik daudzas jaunas ģimenes atzīmē savu kāzu dienu mazākā un lielākā ģimenes un draugu lokā, un lauku sētas cilvēkiem ir bijusi iespēja piedalīties burvības radīšanā gan iekārtojot un dekorējot telpas un apkārtni, gan gatavojot gardas svētku maltītes. Uzkrātā pieredze ļauj piedāvāt dažādus risinājumus, lai svētki izdotos atbilstoši jūsu vēlmēm un iecerēm. Lantus sētā ir norisinājušās laulību ceremonijas gan zem dižā ozola, gan piemājas dīķa tuvumā. Teritorijā ir pieejams arī bērnu laukumiņš, lapenīte, futbola un volejbola laukumi, basketbola grozi, biljards, novus un galda teniss.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!