Ultratone kosmetoloģijas telpa

Ultratone jums palīdzēs ātri atgūt formu pēc dzemdībām, atbrīvoties no celulīta, kļūt slaidākai, samazināt krunciņas uz sejas vai vienkārši kļūt starojošai un neatvairāmai. Katrs apmierināts un laimīgs klients priecē!
Izkārtojums

Ultratone Kosmetoloģijas Telpa jau darbojas 7 gadus un ir specializējusies gan uz aparātu, gan klasisko kosmetoloģiju, piedāvājot plašu procedūru klāstu kā ķermenim tā arī sejai. Tiek izmantota angļu iekārta Ultratone un franču kosmētika Algotherm, nepārtraukti pilnveidojoties un papildinot zināšanas par jaunumiem kosmetoloģijā. Aparatūras radīšanā piedalījusies ārstu komanda no Londonas universitātes, Gertas Vrbovas medicīnas doktora, neiroloģijas, anatomijas un bioloģijas profesora virsvadībā. Katra no aparāta programmām sūta vispiemērotākos impulsus izvēlēto mērķu sasniegšanai. Nodarbojaties ar sportu, nervu impulsi liek Jūsu muskuļiem sasprindzināties un atslābt. Aparāts reproducē šos naturālos signālus, liekot muskuļiem strādāt pēc šī paša parauga ar mazāku muskuļu pārpūles un izstiepšanas risku.


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!