Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Two Wheels Hotel

Mājīgā viesnīca “Two Wheels Hotel” piedāvā izbaudīt romantiskus brīžus divvientulībā neizbraucot no Rīgas – tepat Pārdaugavā. Viesnīcas numuriņā jūs sagaidīs pudele dzirkstoša vīna, kā arī augļu un siera uzkodu plate, bet brokastis tiks pasniegtas gultā.
Izkārtojums
TwoWheels ir neliela viesnīca klusā un zaļā Rīgas apkaimē - Āgenskalnā. Tā iekārtota vairāk kā 100 gadu vecā, pilnībā atjaunotā koka namā. TwoWheels interjerā ir saglabāta mājīgā un vēsturiskā koka namiņa atmosfēra, kas savienota ar mūsdienīgu dizainu un komfortu. Viesnīcā iekārtotais krodziņš Dēkainis, savus viesus sagaida ne tikai ar pasaules klejojumu sajūtu un aizraujošiem dēku stāstiem, bet arī ar garšīgiem ēdieniem un spirdzinošiem dzērieniem. Kā arī Dēkainis ļoti labprāt organizē ballītes līdz 30 viesiem. Vasaras sezonā piedāvā ballītes organizēt kādā no terasēm - ābeļdārzā, uz jumta vai lielākai kompānijai, pagalma nojumē. Gaida ciemos arī jaunlaulātos, kas mājīgajās telpās var ne tikai nosvinēt savu skaisto dienu un izguldīt viesus viesnīcas numuriņos, bet arī paši savu kāzu nakti pavadīt īpašajā jaunlaulāto numurā ar šampānieti un svecēm.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!