SuperStar.lv

Superstar – jauns, strauji attīstošais bizness kvalitatīvo intīma baudas preču pārdošanas jomā. Intīmpreču veikals piedāvā vairāk kā 1000 intīmpreču, kuras rūpīgi atlasījuši speciālisti.
Izkārtojums
Mūsdienās daudzi pāri aizdomājas vairāk par to, kā padarīt daudzveidīgākus savus intīmos brīžus. Tieši tāpēc SuperStar.lv piedāvā dažnedažādus veidus un variantus, kā šos brīžus padarīt intīmāku. Tiem, kas tikai sāk iepazīt šo veidu, SuperStar piedāvā sākt ar erotisko veļu, kas viņu piedāvājumā ir plašā klāstā. Bet tiem, kas vēlās izmēģināt kaut ko jaunu veikala preču sortimentā atradīsiet dažādas rotaļlietas.
Tomēr veikala sortimentā ir arī rotaļlietas, kas paredzētas tieši sievietes veselībai pēc dzemdību procesa, kas palīdzēs relaksēt muskulatūru un samazinās diskomfortu.
SuperStar intīmpreču veikals aicina nedzīvot pēc stereotipiem! SuperStar darbinieki pastāvīgi ceļ savu profesionālo līmeni, apmeklējot seminārus un treningus, lai ieteiktu tieši Jums un Jūsu vēlmē piemērotāko.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!

 

Pievienots grozam
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.